Gå til hovedindhold

Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54

UponorEludstyrEAN: 6414900383806
Pris fra 301 krtil 445 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 301 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54
301 kr
Til butik
Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54 billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 6414900383806
EAN: 6414900383806
Varenr.: 20772809
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UPONOR VARIO RENOVERINGTELESTAT /WGF 230
323,91 kr
Til butik
UPONOR VARIO RENOVERINGTELESTAT /WGF 230 billede

Produktinformation

Termoelektrisk 230 V som kan benyttes som en del af en totalrenovering af forældede eller ikke velfungerende gulvvarmekontrolsystemer, der er monteret på eksisterende installationer. Denne specielt udviklede Uponor renoveringstelestat monteres på det eksi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
EAN: 6414900383806
Varenr.: 15842147926351
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Uponor Vario Renoveringtelestat /Wgf 230
344,52 kr
Til butik
Uponor Vario Renoveringtelestat /Wgf 230 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Plumbing
EAN: 6414900383806
Varenr.: 8974125531473
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Uponor vario renoveringtelestat /wgf 230
353,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor Vario renoverings telestat 230V.
357,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Uponor Vario B telestat, 230V
399 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Vario B telestat, 230V
439 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor Vario B telestat, 230V
445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK301 kr340 krKøb
2EL-GROSSISTEN323,91 kr323,91 krKøb
3Billigelogvvs.dk344,52 kr344,52 krKøb
4MaintainIt353,75 kr353,75 krKøb
5vvsfittings.dk357,5 kr357,5 krKøb
6CompletVVS399 kr399 krKøb
7LavprisVVS439 kr439 krKøb
8BilligVVS DK445 kr445 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54

PriceData har fulgt prisen på Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 258 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 308 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 301 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Uponor telestat RENO/WGF 230V - Uponor Vario renoveringtelestat /WGF NC FT 230V 1W IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026301 kr1 kr (0%)
28. maj 2026302 kr1 kr (0%)
25. maj 2026303 kr1 kr (0%)
22. maj 2026304 kr1 kr (0%)
21. maj 2026305 kr1 kr (0%)
20. maj 2026306 kr1 kr (0%)
14. maj 2026307 kr1 kr (0%)
5. maj 2026308 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026307 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026304 kr46 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret