Gå til hovedindhold

Uniross Batteries Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv

Uniross BatteriesBatterierEAN: 4895122316520
Pris fra 23 krtil 50 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 23. maj

Sammenlign priser på Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Uniross Lithium CR2430 Knapcellebatterier 290mAh, 5 stk.
23 kr
Til butik
Uniross Lithium CR2430 Knapcellebatterier 290mAh, 5 stk. billede

Produktinformation

Lithium Button CR2430 3V - SP5

Produktspecifikationer

Artikel nr.: U5CR2430
EAN: 4895122316520
Varenr.: 1002213914
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv
23,98 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterier knapcelle CR2430 3V - Uniross Lithium, 290 mAh, 5 stk.
-26%29 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
29 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UNiROSS Lithium Button CR2430 3V - SP5
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK23 kr23 krKøb
2CS MEGASTORE DK23,98 kr62,98 krKøb
3Boligcenter DK29 kr29 krKøb
4Ultrashop29 kr29 krKøb
5Vivas DK49 kr118 krKøb
6Proshop DK50 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv

PriceData har fulgt prisen på Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv i 140 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Uniross U5CR2430, Engangsbatteri, CR2430, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202623 kr1 kr (5%)
23. maj 202622 kr1 kr (4%)
22. maj 202623 kr2 kr (8%)
21. maj 202625 kr3 kr (11%)
20. maj 202628 kr5 kr (22%)
7. maj 202623 kr1 kr (5%)
6. maj 202622 kr2 kr (8%)
3. maj 202624 kr1 kr (4%)
2. maj 202625 kr1 kr (4%)
1. maj 202626 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret