Gå til hovedindhold

Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv

UnirossBatterierEAN: 4895122316544
Pris fra 27 krtil 59 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Uniross Lithium CR2450 Knapcellebatterier 580mAh, 5 stk.
27 kr
Til butik
Uniross Lithium CR2450 Knapcellebatterier 580mAh, 5 stk. billede

Produktinformation

Uniross CR2450 3V 580 mAh - 5 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: U5CR2450
EAN: 4895122316544
Varenr.: 1002213915
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv
29 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
39 kr
Til butik
Uniross Lithium CR2450 Knapcellebatterier 580mAh, 5 stk. billede

Produktinformation

Lithium Button CR2450 3V - SP5 Oplev den pålidelige og langvarige kraft fra vores Lithium Button CR2450 3V - SP5. Denne knapcellebatteri er designet til at levere en stabil og ensartet strømforsyning, hvilket gør det ideelt til en bred vifte af enheder so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Batterier
EAN: 4895122316544
Varenr.: 80877
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Uniross Lithium CR2450 knapcellebatterier 3V 580 mAh - 5 stk.
39 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Uniross Lithium Button CR2450 3V - 5 stk.
-43%39,95 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
-43%39,95 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
-43%39,95 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
-43%39,95 kr
Før 69,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
39,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
39,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27 kr27 krKøb
2CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK39 kr39 krKøb
5Outmore.dk39,95 kr39,95 krKøb
6MAXiPRO39,95 kr39,95 krKøb
7Arbejdslamper.dk39,95 kr39,95 krKøb
8Batteri-salg.dk39,95 kr39,95 krKøb
9Pande-lampe.dk39,95 kr39,95 krKøb
10Cykel-lygter.dk39,95 kr39,95 krKøb
11Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv

PriceData har fulgt prisen på Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Uniross U5CR2450, Engangsbatteri, CR2450, Lithium, 3 V, 5 stk, Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202627 kr4 kr (13%)
28. maj 202631 kr1 kr (3%)
27. maj 202632 kr5 kr (19%)
26. maj 202627 kr5 kr (16%)
25. maj 202632 kr5 kr (19%)
24. maj 202627 kr4 kr (13%)
23. maj 202631 kr3 kr (11%)
21. maj 202628 kr1 kr (4%)
20. maj 202627 kr3 kr (10%)
19. maj 202630 kr3 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret