Gå til hovedindhold

Uniross Batteries Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet

Uniross BatteriesBatterierEAN: 4895122315028
Pris fra 28 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 1. maj

Sammenlign priser på Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Uniross Lithium CR123A Lithiumbatteri 3V 1500mAh
28 kr
Til butik
Uniross Lithium CR123A Lithiumbatteri 3V 1500mAh billede

Produktinformation

Lithium CR123A 3V - BL1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: U1CR123A
EAN: 4895122315028
Varenr.: 1002213899
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet
29,31 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Uniross Lithium CR123A Lithiumbatteri 3V 1500mAh
39 kr
Til butik
Uniross Lithium CR123A Lithiumbatteri 3V 1500mAh billede

Produktinformation

Lithium CR123A 3V - BL1 Oplev den pålidelige kraft fra Lithium CR123A 3V - BL1 batteriet, designet til at levere høj ydeevne og langvarig energi til dine enheder. Med varenummer 4895122315028 er dette batteri ideelt til brug i kameraer, lommelygter, sikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Batterier
EAN: 4895122315028
Varenr.: 80884
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri CR123A 3V - Uniross lithium 1.500 mAh
39 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri CR123A 3V - Uniross lithium 1.500 mAh
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK28 kr28 krKøb
2CS MEGASTORE DK29,31 kr68,31 krKøb
3Ultrashop39 kr39 krKøb
4Boligcenter DK39 kr39 krKøb
5Vivas DK59 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet

PriceData har fulgt prisen på Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet i 183 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Uniross U1CR123A, Engangsbatteri, CR123A, Lithium, 3 V, 1 stk, Flerfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202628 kr3 kr (12%)
6. maj 202625 kr9 kr (26%)
4. maj 202634 kr9 kr (36%)
3. maj 202625 kr1 kr (4%)
1. maj 202624 kr13 kr (35%)
30. apr. 202637 kr1 kr (3%)
18. apr. 202638 kr1 kr (3%)
17. apr. 202637 kr1 kr (3%)
15. apr. 202638 kr9 kr (31%)
1. feb. 202629 kr13,95 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret