Gå til hovedindhold

Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet

UnidrainAfløbEAN: 5707692003368
Pris fra 452 krtil 556,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 104,25 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 436 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 452 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet
452 kr
Til butik
Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet billede

Produktinformation

Ramme Til serie 1001, 1002, 1003 og 1004 Længde: 1000 mm Højde: 8 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Rammer til Baderumsrender
EAN: 5707692003368
Varenr.: 66457
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1500 ramme 1000-8mm - Unidrain 1500 Ramme 1000/8 mm
467 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1500 ramme, 1000 mm, højde 8 mm
469 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 1000 x 8 mm ramme til Unidrain rendeafløbsarmatur
501,73 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1500 ramme, 1000 mm, højde 8 mm
519 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Unidrain Classicline Ramme Linje Væg 1000 Mm H 8 Mm Børstet stål
549 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1500 ramme, 1000 mm, højde 8 mm
549 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet
556,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk452 kr452 krKøb
2CS MEGASTORE DK467 kr506 krKøb
3LavprisVVS469 kr469 krKøb
4EL-GROSSISTEN501,73 kr501,73 krKøb
5BilligVVS DK519 kr519 krKøb
6Homeshop DK549 kr549 krKøb
7CompletVVS549 kr549 krKøb
8vvsfittings.dk556,25 kr556,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet

PriceData har fulgt prisen på Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet i 113 dage. Laveste pris i perioden er 433 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 449 kr.

Den nuværende pris på 452 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Unidrain Classicline ramme 1000 mm, H 8 mm. Rustfrit stål/Børstet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026452 kr3 kr (1%)
1. jun. 2026449 kr3 kr (1%)
30. maj 2026452 kr4 kr (1%)
29. maj 2026456 kr4 kr (1%)
27. maj 2026452 kr5 kr (1%)
26. maj 2026447 kr1 kr (0%)
24. maj 2026448 kr1 kr (0%)
22. maj 2026449 kr8 kr (2%)
20. maj 2026457 kr10 kr (2%)
19. maj 2026467 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret