Gå til hovedindhold

Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692002934
Pris fra 307 krtil 359 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 297 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm
307 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: UNIDRAIN
Kategori: Gulvafløb
Farve: 1
Artikel nr.: 1605.0900
EAN: 5707692002934
Varenr.: 1381137
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain rist L900mm Stripe design. Unidrain 1605
307 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Stripe, 900 mm
308 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1605 Stripe rist, 900 mm, rustfrit stål
339 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 900 mm Stripe rist til Unidrain rendeafløbsarmatur
340,68 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1605 Stripe rist, 900 mm, rustfrit stål
359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK307 kr346 krKøb
2Elvvs.dk307 kr307 krKøb
3Proshop DK308 kr347 krKøb
4BilligVVS DK339 kr339 krKøb
5EL-GROSSISTEN340,68 kr340,68 krKøb
6CompletVVS359 kr359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm i 153 dage. Laveste pris i perioden er 297 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 900mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026307 kr1 kr (0%)
29. maj 2026308 kr1 kr (0%)
28. maj 2026307 kr1 kr (0%)
22. maj 2026306 kr2 kr (1%)
21. maj 2026308 kr9 kr (3%)
14. maj 2026317 kr1 kr (0%)
13. maj 2026318 kr1 kr (0%)
12. maj 2026319 kr11 kr (4%)
28. apr. 2026308 kr9 kr (3%)
20. apr. 2026317 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret