Gå til hovedindhold

Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692002927
Pris fra 282 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 25. maj

Sammenlign priser på Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 282 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Stripe, 800 mm
282 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine rist Stripe, 800 mm billede

Produktinformation

Risten lægges på et forsænket leje i rammen, som sikrer præcis placering. Kan kun benyttes med ClassicLine ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1605.0800
EAN: 5707692002927
Varenr.: 2901050
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm
298 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain rist L800mm Stripe design. Unidrain 1605
298 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1605 Stripe rist, 800 mm, rustfrit stål
329 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 800 mm Stripe rist til Unidrain rendeafløbsarmatur
329,78 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1605 Stripe rist, 800 mm, rustfrit stål
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK282 kr321 krKøb
2CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
3Elvvs.dk298 kr298 krKøb
4BilligVVS DK329 kr329 krKøb
5EL-GROSSISTEN329,78 kr329,78 krKøb
6CompletVVS349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 282 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 800mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026282 kr1 kr (0%)
31. maj 2026283 kr1 kr (0%)
29. maj 2026284 kr1 kr (0%)
28. maj 2026285 kr1 kr (0%)
27. maj 2026286 kr6 kr (2%)
25. maj 2026280 kr1 kr (0%)
24. maj 2026281 kr1 kr (0%)
22. maj 2026282 kr1 kr (0%)
21. maj 2026283 kr1 kr (0%)
20. maj 2026284 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret