Gå til hovedindhold

goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849943997
Pris fra 714 krtil 2.270 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.556 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 663 kr 10. apr.

Sammenlign priser på goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 714 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay Outdoor Set CAT 6 U/UTP CCA 305m Black
714 kr
Til butik
Goobay Outdoor Set CAT 6 U/UTP CCA 305m Black billede

Produktinformation

goobay - Bulkkabel - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 94399
EAN: 4040849943997
Varenr.: 988698062
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 udendørs - Goobay U/UTP CCA 305 m, sort
-23%769 kr
Før 994 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 udendørs - Goobay U/UTP CCA 305 m, sort billede

Produktinformation

goobay - Bulkkabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 24/1Egenskaber: RundsolidUV-resistentvandtætCopper-Clad Aluminium (CCA) ledereFarve: SortKappemateriale: PollyethylenLængde: 305 mNetværkskabeltype: Bulkkabel - CAT 6Teknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)DiverseOverensstemmelsesstandarder: Op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 9.16g
EAN: 4040849943997
Varenr.: 1814812
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 udendørs - Goobay U/UTP CCA 305 m, sort
-22%789 kr
Før 1.014 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT 6 udendørs - Goobay U/UTP CCA 305 m, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 9.16g
EAN: 4040849943997
Varenr.: 1814812
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Outdoor - Sort - 305m
999 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Udendørs CAT6 kabelsæt - 305m UTP kabel +100 RJ45 stik +tang
1.145 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay Outdoor Set CAT 6 U/UTP CCA 305m Black
1.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort
2.270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK714 kr714 krKøb
2Boligcenter DK769 kr769 krKøb
3Vivas DK789 kr858 krKøb
4Proshop DK999 kr1.038 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.145 kr1.145 krKøb
6Ultrashop1.199 kr1.199 krKøb
7CS MEGASTORE DK2.270 kr2.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort

PriceData har fulgt prisen på goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort i 91 dage. Laveste pris i perioden er 663 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 714 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for goobay - Massekabel - 305 m - UTP - CAT 6 - rund, solid - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026714 kr51 kr (8%)
10. apr. 2026663 kr65 kr (9%)
13. mar. 2026728 kr27 kr (4%)
4. mar. 2026755 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret