Gå til hovedindhold

Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m

GoobayNetværkskablerEAN: 4040849943935
Pris fra 49 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay PATCH CABLE CAT6 U/UTP -
49 kr
Til butik
Goobay PATCH CABLE CAT6 U/UTP - billede

Produktinformation

Goobay PATCH CABLE CAT6 UUTP Opgrader dit netværk med Goobay PATCH CABLE CAT6 UUTP, varenummer 94393. Dette højkvalitets patchkabel er designet til at sikre hurtig og stabil dataoverførsel op til 1 Gbps, hvilket gør det ideelt til moderne brugere, der h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 4040849943935
Varenr.: 87791
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 UTP 30 meter CAT6 Outdoor
95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT6 udendørs 30 m - Goobay RJ45 UTP
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT6 udendørs 30 m - Goobay RJ45 UTP billede

Produktinformation

goobay - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 30 m - UTP - CAT 6 - booted, udendørs, rund, knastfri, solid - sortGenereltAWG American Wire Gauge: 24/1Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: Bootedudendørsrundknastfrisolidblå stikforbindelseshætterbulkpakkeFarve: SortKappemateriale: PollyethylenLængde: 30 mLedninger pr. kabel: 8 ledningerNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6Par pr. kabel: 4 parTeknologi: Ikke afskærmet parsnoet (UTP)ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B - op til 250 MHzPakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.77g
EAN: 4040849943935
Varenr.: 1812926
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Luxorparts UTP-netværkskabel Cat. 6 til udendørs brug - 30 m
119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m
-40%120 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT6 udendørs 30 m - Goobay RJ45 UTP
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro LAN CAT 6 UTP - Outdoor - Sort - 30m
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UTP netværkskabel - CAT6, 2xRJ45, Udendørs, Sort (30m)
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop49 kr49 krKøb
2CompuMail DK95 kr95 krKøb
3Boligcenter DK119 kr119 krKøb
4Av-Cables DK119 kr119 krKøb
5Teknikproffset DK120 kr179 krKøb
6Vivas DK139 kr208 krKøb
7Proshop DK139 kr178 krKøb
8EL-GROSSISTEN219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m

PriceData har fulgt prisen på Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m i 184 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 48% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Goobay CAT 6 udendørs netværkskabel, U/UTP, sort kobberbeklædt aluminiumleder (CCA), dobbelt ydre kappe (PE), 30 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202649 kr46 kr (48%)
24. maj 202695 kr46 kr (94%)
20. maj 202649 kr46 kr (48%)
18. maj 202695 kr46 kr (94%)
16. maj 202649 kr46 kr (48%)
15. maj 202695 kr46 kr (94%)
28. apr. 202649 kr46 kr (48%)
27. apr. 202695 kr46 kr (94%)
24. apr. 202649 kr46 kr (48%)
23. apr. 202695 kr46 kr (94%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret