Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion

UBIQUITIOvervågningskameraerEAN: 0810177163633
Pris fra 1.542 krtil 1.899 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.503 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1542 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion
1.542 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Blu-ray & DVD
Farve: 6
Artikel nr.: UNVR-Instant
EAN: 0810177163633
Varenr.: 25703234
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UniFi Protect Network Video Recorder Instant, UNVR-Instant
1.584 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant
1.584 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Protect Unvr Instant
-0%1.686 kr
Før 1.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Standalone NVR
1.727 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningsoptager Ubiquiti UniFi Standalone NVR
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningsoptager Ubiquiti UniFi Standalone NVR
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Standalone NVR
1.899 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant - UNVR-Instant
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.542 kr1.542 krKøb
2WATTOO.DK1.584 kr1.584 krKøb
3Proshop DK1.584 kr1.584 krKøb
4Dustin DK1.686 kr1.772,25 krKøb
5CompuMail DK1.727 kr1.727 krKøb
6Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
7Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
8Ultrashop1.899 kr1.899 krKøb
9COMTEK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.474 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 1.664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.561 kr.

Den nuværende pris på 1.542 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect Instant - NVR - netværket - rackversion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.542 kr19 kr (1%)
28. maj 20261.523 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.524 kr40 kr (3%)
21. maj 20261.564 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.573 kr30 kr (2%)
19. maj 20261.543 kr48 kr (3%)
18. maj 20261.591 kr27 kr (2%)
17. maj 20261.564 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.563 kr20 kr (1%)
14. maj 20261.543 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret