Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD

UbiquitiOvervågningskameraerEAN: 0810177164784
Pris fra 4.867 krtil 5.759 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 892 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4867 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi NVR + kamera(er)
4.867 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi NVR + kamera(er) billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - NVR + kamera(er) - trådet (LAN 10/100) - 1 x 1 TB - 4 kamera(er) - CMOS

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UNVR-Instant-Kit
EAN: 0810177164784
Varenr.: 1003629373
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD
5.133 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Network Video Recorder Instant Kit
5.172 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera sæt Ubiquiti UniFi NVR med 4 kameraer (1 TB)
-8%5.599 kr
Før 6.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Protect Unvr Instant + 4x G5 Turret Ultra + 1tb Hdd
5.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera sæt Ubiquiti UniFi NVR med 4 kameraer (1 TB)
-8%5.619 kr
Før 6.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi NVR + kamera(er)
5.759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.867 kr4.867 krKøb
2WATTOO.DK5.133 kr5.133 krKøb
3Proshop DK5.172 kr5.172 krKøb
4Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
5Dustin DK5.599 kr5.685,25 krKøb
6Vivas DK5.619 kr5.688 krKøb
7Ultrashop5.759 kr5.759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD i 179 dage. Laveste pris i perioden er 4.867 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 5.387 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.184 kr.

Den nuværende pris på 4.867 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Ubiquiti UniFi Protect NVR Instant Kit overvgningsst med 4x G5 Turret Ultra kamera og 1TB HDD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.867 kr105 kr (2%)
29. apr. 20264.972 kr44 kr (1%)
24. mar. 20264.928 kr106 kr (2%)
21. mar. 20265.034 kr256 kr (5%)
19. mar. 20265.290 kr229 kr (5%)
17. mar. 20265.061 kr2 kr (0%)
14. mar. 20265.063 kr1 kr (0%)
13. mar. 20265.064 kr1 kr (0%)
11. mar. 20265.065 kr31 kr (1%)
10. mar. 20265.034 kr37 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret