Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+

UBIQUITIOvervågningskameraerEAN: 0810177161486
Pris fra 3.072 krtil 3.629 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 557 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.961 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3072 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+
3.072 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Overvågningsudstyr
Farve: 3
Artikel nr.: UVC-G6-PTZ-W
EAN: 0810177161486
Varenr.: 24334073
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Protect G6 PTZ kamera, 4K, 10x hybrid zoom, hvid
3.073 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti G6 PTZ Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
3.073 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Camera G6 PTZ White
3.164 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G6 Ptz White
3.374 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Ubiquiti G6 PTZ - indendørs/udendørs 8 MP 4K
-8%3.599 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Ubiquiti G6 PTZ - indendørs/udendørs 8 MP 4K
-8%3.619 kr
Før 3.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G6 PTZ Netværksovervågningskamera Indendørs & udendørs 3864 x 2160
3.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.072 kr3.072 krKøb
2WATTOO.DK3.073 kr3.073 krKøb
3CompuMail DK3.073 kr3.073 krKøb
4Proshop DK3.164 kr3.164 krKøb
5Dustin DK3.374 kr3.460,25 krKøb
6Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
7Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
8Ultrashop3.629 kr3.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ i 113 dage. Laveste pris i perioden er 2.961 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 3.550 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.152 kr.

Den nuværende pris på 3.072 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 75 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UniFi G6 - Netværksovervågningskamera - PTZ - kanontårn - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - LAN 10/100 - DC 42.5 - 57 V / PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.072 kr12 kr (0%)
1. jun. 20263.084 kr3 kr (0%)
30. maj 20263.081 kr3 kr (0%)
29. maj 20263.084 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.085 kr49 kr (2%)
15. maj 20263.036 kr12 kr (0%)
13. maj 20263.048 kr11 kr (0%)
12. maj 20263.059 kr13 kr (0%)
11. maj 20263.072 kr11 kr (0%)
10. maj 20263.083 kr59 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret