Gå til hovedindhold

Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810084695753
Pris fra 85 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch Cable 5m - Hvid - 5m
85 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch Cable 5m - Hvid - 5m billede

Produktinformation

Patchkabel, RJ-45 (han) til RJ-45 (han), 5 m, 2.5 mm, CAT 6, Etherlighting teknologi, 2,5 Gigabit ethernet, nano-tynd, formet, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: UACC-Cable-Patch-EL-5M-W
EAN: 0810084695753
Varenr.: 3356034
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6 5m Patchkabel Hvid
108 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Nano-thin patch cable with
169 kr
Til butik
Ubiquiti Nano-thin patch cable with billede

Produktinformation

Ubiquiti Nano-thin Patch Cable EL 5M Hvid (UACC-CABLE-PATCH-EL-5M-W) Opgrader din netværksopsætning med Ubiquiti's Nano-thin Patch Cable. Med et varenummer på UACC-CABLE-PATCH-EL-5M-W byder dette 5 meter lange, hvide kabel på en slank og fleksibel design,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Forside
EAN: 0810084695753
Varenr.: 50198
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK85 kr124 krKøb
2CompuMail DK108 kr108 krKøb
3Ultrashop169 kr169 krKøb
4Dustin DK169 kr255,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 5m Gennemsigtig, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202685 kr5 kr (6%)
8. maj 202690 kr5 kr (6%)
5. maj 202685 kr5 kr (6%)
27. apr. 202690 kr1 kr (1%)
23. apr. 202689 kr1 kr (1%)
17. apr. 202688 kr2 kr (2%)
9. apr. 202686 kr2 kr (2%)
28. mar. 202688 kr14 kr (14%)
7. mar. 2026102 kr15 kr (17%)
27. feb. 202687 kr59 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret