Gå til hovedindhold

Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid

UBIQUITINetværkskablerEAN: 0810084693476
Pris fra 34,74 krtil 122 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 87,26 kr (72% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33,59 kr 13. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34.74 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti - Etherlighting - Patchkabel - RJ-45 - 15cm - hvid
34,74 kr
Til butik
Ubiquiti - Etherlighting - Patchkabel - RJ-45 - 15cm - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler
Farve: 6
Artikel nr.: UACC-Cable-Patch-EL-0.15M-W
EAN: 0810084693476
Varenr.: 20563698
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6 15cm Patchkabel Hvid
37 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid
44 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid billede

Produktinformation

CAT 6 Ethernet-ydelse med høj hastighed. Ultrafleksibel længde på 0,1 meter for nem håndtering og installation. Holdbar F/UTP-afskærmning for reduceret interferens. Praktisk udstyret med RJ-45-hanstik i begge ender. Understøtter Etherlighting™ til æstetiske netværksopsætninger. Gennemsigtigt boot-design forbedrer de visuelle effekter. Slank ydre diameter på 2,5 mm for minimal pladsudnyttelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: RJ-45
Artikel nr.: UACC-Cable-Patch-EL-0.15M-W
EAN: 0810084693476
Varenr.: 5011371696
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel CAT 6 - Ubiquiti UniFi patchkabel 15 cm, hvid
-29%49 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi CAT 6 15cm Patchkabel Hvid
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel CAT 6 - Ubiquiti UniFi patchkabel 15 cm, hvid
-22%69 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch Cable 0.15m - Hvid - 0.1m
122 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK34,74 kr73,74 krKøb
2CompuMail DK37 kr37 krKøb
3Dustin DK44 kr130,25 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb
7Proshop DK122 kr161 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 33,59 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 34,74 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202634,74 kr1,5 kr (4%)
26. maj 202636,24 kr
19. maj 202636,36 kr2,77 kr (8%)
13. maj 202633,59 kr3,41 kr (9%)
10. jan. 202637 kr8 kr (18%)
9. jan. 202645 kr8 kr (22%)
4. dec. 202537 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret