Gå til hovedindhold

Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810084695814
Pris fra 172 krtil 369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6 12m Patchkabel Hvid
172 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 6 12m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2.9 mm - CAT 6 - formet, Etherlighting teknologi, nano-tynd - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-CABLE-PATCH-EL-12M-W
EAN: 0810084695814
Varenr.: 1002287914
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UniFi CAT 6 patchkabel 12 m - hvid
-22%209 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 6 patchkabel 12 m - hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 12 m - 2.9 mm - CAT 6 - formet, Etherlighting teknologi, nano-tynd - hvidUbiquiti UniFi UACC-CABLE-PATCH-EL-12M-W er et supplement til enhver netværksopsætning med et holdbart patchkabel, der er velegnet til indendørs brug. Med sin CAT 6-klassificering understøtter dette kabel 2,5 Gigabit Ethernet, hvilket sikrer højhastighedsdataoverførsel. Det støbte design og de gennemskinnelige stikkapper øger holdbarheden og giver et elegant look, hvilket gør det ideelt til professionelle miljøer. Dette kabel er PoE++-klar, hvilket muliggør strømforsyning via det samme kabel, der håndterer datatransmission. T568B-ledningsskemaet sikrer kompatibilitet med en bred vifte af enheder, hvilket gør Ubiquiti UniFi-kablet til et alsidigt valg til forbedring af forbindelsen uden at gå på kompromis med ydeevnen. Det er bygget i overensstemmelse med TIA/EIA-568-B.2- og VW-1 (UL1581)-standarderne og opfylder kvalitetskravene for at sikre pålidelige netværksløsninger.GenereltDiameter: 2.9 mmEgenskaber: FormetEtherlighting teknologinano-tyndgennemsigtige stikbeskytterePoE++ klarindendørs brugFarve: HvidKabel længde: 12 mLedningsføringssystem: T568BNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B.2, VW-1 (UL1581)...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.16g
EAN: 0810084695814
Varenr.: 2133988
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UniFi CAT 6 patchkabel 12 m - hvid
-21%229 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 6 patchkabel 12 m - hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.16g
EAN: 0810084695814
Varenr.: 2133988
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi CAT 6 12m Patchkabel Hvid
239 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch Cable 12m - Hvid - 12m
328 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK172 kr172 krKøb
2Boligcenter DK209 kr209 krKøb
3Vivas DK229 kr298 krKøb
4Ultrashop239 kr239 krKøb
5Proshop DK328 kr367 krKøb
6Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable Rj-45 Cat 6 12m Gennemsigtig, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026172 kr21 kr (11%)
16. apr. 2026193 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026195 kr9 kr (4%)
2. apr. 2026204 kr7 kr (4%)
30. mar. 2026197 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026195 kr15 kr (8%)
21. mar. 2026180 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026182 kr2 kr (1%)
16. mar. 2026180 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret