Gå til hovedindhold

Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid

UBIQUITINetværkskablerEAN: 0810084693483
Pris fra 625 krtil 994 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 369 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 625 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6 15cm Patchkabel Hvid
625 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi CAT 6 15cm Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 2.5 mm - CAT 6 - indendørs - hvid (pakke med 24)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-CABLE-PATCH-EL-0.15M-W-24
EAN: 0810084693483
Varenr.: 1001843460
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Ubiquiti UniFi CAT 6 patch - 15 cm - hvid (24-pak)
-3%749 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Ubiquiti UniFi CAT 6 patch - 15 cm - hvid (24-pak) billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 15 cm - 2.5 mm - CAT 6 - indendørs - hvid (pakke med 24)GenereltAntal pr. pakke: 24 (specifikationer er for enkelt genstande)Diameter: 2.5 mmEgenskaber: IndendørsFarve: HvidLængde: 15 cmNetværkskabeltype: Patchkabel - CAT 6ForbindelseForbindelsesled: RJ-45 - hanStikforbindelse (anden ende): RJ-45 - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: TIA/EIA-568-B.2, VW-1 (UL1581)...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.17g
EAN: 0810084693483
Varenr.: 1810846
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Ubiquiti UniFi CAT 6 patch - 15 cm - hvid (24-pak)
-3%769 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Ubiquiti UniFi CAT 6 patch - 15 cm - hvid (24-pak) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 0.17g
EAN: 0810084693483
Varenr.: 1810846
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi CAT 6 15cm Patchkabel Hvid
799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Etherlighting Patch Cable 0.15m (24-Pack) - Hvid - 0.1m
799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid
994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK625 kr625 krKøb
2Boligcenter DK749 kr749 krKøb
3Vivas DK769 kr838 krKøb
4Ultrashop799 kr799 krKøb
5Proshop DK799 kr838 krKøb
6Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid i 122 dage. Laveste pris i perioden er 625 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 650 kr.

Den nuværende pris på 625 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Ubiquiti Unifi Etherlighting Patch Cable 24-pack Rj-45 Cat 6 0.15m Gennemsigtig, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026625 kr39 kr (6%)
30. apr. 2026664 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026663 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026664 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026663 kr12 kr (2%)
16. apr. 2026651 kr13 kr (2%)
11. mar. 2026664 kr13 kr (2%)
10. mar. 2026651 kr13 kr (2%)
8. mar. 2026638 kr26 kr (4%)
4. mar. 2026664 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret