Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser

UBIQUITINetværkEAN: 0810084699317
Pris fra 4.207 krtil 4.669 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 462 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.155 kr 14. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4207 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro kortlæser
4.207 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro kortlæser billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - Adgangskortlæser og Dør hub - PoE++ - NFC eller UniFi App - IP55

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UA-G3-SK-PRO
EAN: 0810084699317
Varenr.: 1002951988
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Access G3 Starter Kit Pro
4.249 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Access G3 Starter Kit Pro billede

Produktinformation

IP55-klassificeret kabinet i polycarbonat og glas beskytter ved udendørs brug. 6,9" display viser klare beskeder og besøgsinfo med et enkelt blik. NFC, 13,56 MHz RFID og BLE 4.2 muliggør kontaktløs legitimering. PoE, 20 W pr. port, forsyner enheder med strøm og reducerer behovet for kabler. Bredt kameravisningsfelt, indbygget højttaler og monteringsbeslag gør installationen lettere.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Adgangssystemer
Artikel nr.: UA-G3-SK-PRO
EAN: 0810084699317
Varenr.: 5020036538
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UniFi Access G3 Starter Kit Pro - adgangskontrol, hvid/grå
-2%4.599 kr
Før 4.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti UniFi Access G3 Starter Kit Pro - adgangskontrol, hvid/grå billede

Produktinformation

Fordele ved adgangskontrol til virksomhed og kontorUbiquiti UniFi Access G3 Starter Kit Pro er et komplet startsæt til sikker adgangskontrol. Sættet samler controller, læser og tilbehør i et elegant design i hvid/grå, så du let kan administrere døre og brugere i din virksomhed, butik eller på kontoret. Med tydelig statuslysindikator får brugerne hurtig feedback ved ind- og udgang.Nem opsætning via netværkSystemet drives af PoE, hvilket reducerer kabelrod og giver en ren installation via dit eksisterende netværk. Der er 5 Ethernet LAN-porte (RJ‑45) til tilslutning af de medfølgende enheder. Huset er fremstillet i polycarbonat, der giver en robust og stilren overflade, som passer ind i moderne miljøer.Produktfarve: Hvid, gråIndikationslys: JaHusmateriale: Polycarbonat (PC)Strømforsyning: PoEEthernet LAN-porte: 5 × RJ‑45Overensstemmelse: CE, FCC, IC, UL...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Alarmer
Vægt: 2.02g
EAN: 0810084699317
Varenr.: 2063487
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UniFi Access G3 Starter Kit Pro - adgangskontrol, hvid/grå
-2%4.619 kr
Før 4.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Starter kit that provides
4.669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.207 kr4.207 krKøb
2Dustin DK4.249 kr4.335,25 krKøb
3Boligcenter DK4.599 kr4.599 krKøb
4Vivas DK4.619 kr4.698 krKøb
5Ultrashop4.669 kr4.669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.929 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 4.495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.116 kr.

Den nuværende pris på 4.207 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Ubiquiti UniFi Access Starter Kit Gen3 Pro - adgangskontrol med kortlæser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.207 kr1 kr (0%)
28. maj 20264.206 kr32 kr (1%)
20. maj 20264.174 kr19 kr (0%)
14. maj 20264.155 kr32 kr (1%)
30. apr. 20264.187 kr32 kr (1%)
25. apr. 20264.155 kr51 kr (1%)
22. apr. 20264.206 kr1 kr (0%)
10. apr. 20264.207 kr1 kr (0%)
9. apr. 20264.206 kr1 kr (0%)
6. mar. 20264.207 kr34 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret