Gå til hovedindhold

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20)

UbiquitiRepeatere og transceivereEAN: 0810010076939
Pris fra 1.248 krtil 1.681 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 433 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.210 kr 8. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1248 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-20 (20-Pack) 1 Gbps Multi-Mode Optical Module
1.248 kr
Til butik
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-20 (20-Pack) 1 Gbps Multi-Mode Optical Module billede

Produktinformation

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, GigE, LC enkelttilstand, op til 550 m, 850 nm (pakke med 20)

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Repeater Transceiver
Artikel nr.: UACC-OM-MM-1G-D-20
EAN: 0810010076939
Varenr.: 3202989
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D SFP (mini-GBIC) transceiver modul
1.321 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20)
1.367 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti 1 Gbps Multi-Mode Optical
1.539 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SFP transceivermodul - Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-20, 1G MMF, 850 nm, pakke med 20
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SFP transceivermodul - Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-20, 1G MMF, 850 nm, pakke med 20
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uacc-om-mm-1g-d-2 Multi-mode Sfp 20-pack
-0%1.681 kr
Før 1.681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.248 kr1.248 krKøb
2CompuMail DK1.321 kr1.321 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.367 kr1.367 krKøb
4Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
7Dustin DK1.681 kr1.767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20)

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.189 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 1.263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.226 kr.

Den nuværende pris på 1.248 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE - LC enkelttilstand - op til 550 m - 850 nm (pakke med 20) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.248 kr26 kr (2%)
27. maj 20261.222 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.230 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.231 kr7 kr (1%)
23. maj 20261.224 kr4 kr (0%)
22. maj 20261.220 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.219 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.227 kr2 kr (0%)
18. maj 20261.229 kr15 kr (1%)
17. maj 20261.214 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret