Gå til hovedindhold

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

UbiquitiRepeatere og transceivereEAN: 0810010076977
Pris fra 11.522 krtil 13.744 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.222 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.831 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11522 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet
11.522 kr
Til butik
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 10GbE - 10GBASE-BiDi - LC enkelttilstand - op til 10 km - 1270 nm / 1330 nm (pakke med 20)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-OM-SM-10G-S-20
EAN: 0810010076977
Varenr.: 1000743564
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 10 GigE
11.789 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uisp 10g Bidirectional Single-mode Optical Module 20-pack
13.744 kr
Til butik
Ubiquiti Uisp 10g Bidirectional Single-mode Optical Module 20-pack billede

Produktinformation

10G singlemode-forbindelser leverer pålidelig højhastighedsdata op til 10 km. Tovejs bølgelængder på 1270-1330 nm reducerer interferens over fiber. LC-stik sikrer sikker, standardiseret terminering til nemme udskiftninger. Transceivere i rustfrit stål kører ved 0-70 °C, leveres i en pakke med 20 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: SFP & GBIC
Artikel nr.: UACC-OM-SM-10G-S-20
EAN: 0810010076977
Varenr.: 5020027545

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK11.522 kr11.522 krKøb
2Proshop DK11.789 kr11.789 krKøb
3Dustin DK13.744 kr13.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet i 165 dage. Laveste pris i perioden er 10.831 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 11.562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.251 kr.

Den nuværende pris på 11.522 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-S-20 SFP (mini-GBIC) transceiver modul 10 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202611.522 kr26 kr (0%)
30. maj 202611.548 kr21 kr (0%)
29. maj 202611.527 kr5 kr (0%)
28. maj 202611.532 kr18 kr (0%)
27. maj 202611.514 kr36 kr (0%)
25. maj 202611.550 kr18 kr (0%)
24. maj 202611.532 kr7 kr (0%)
23. maj 202611.525 kr37 kr (0%)
22. maj 202611.562 kr19 kr (0%)
20. maj 202611.543 kr18 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret