Gå til hovedindhold

Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20)

UbiquitiRepeatere og transceivereEAN: 0810010076915
Pris fra 2.554 krtil 3.244 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2554 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D SFP+ transceiver modul
2.554 kr
Til butik
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D SFP+ transceiver modul billede

Produktinformation

Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-OM-MM-10G-D-20
EAN: 0810010076915
Varenr.: 1000646483
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20)
2.586 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 / Fiber SFP+ Multi Mode Module 10G (20-Pack)
2.592 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Network transceiver module
3.159 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SFP+ transceiver 10G multimode 850 nm - Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (20-pack)
-9%3.199 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SFP+ transceiver 10G multimode 850 nm - Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-20 (20-pack)
-9%3.219 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uacc-om-mm-10g-d-20 Modul Til Netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s Sfp 850 Nm
3.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.554 kr2.554 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.586 kr2.586 krKøb
3Proshop DK2.592 kr2.592 krKøb
4Ultrashop3.159 kr3.159 krKøb
5Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
6Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb
7Dustin DK3.244 kr3.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20)

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 2.554 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 3.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.718 kr.

Den nuværende pris på 2.554 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 47 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D - SFP+ transceiver modul - 10GbE - LC multimodus - op til 300 m - 850 nm (pakke med 20) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.554 kr9 kr (0%)
30. maj 20262.563 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.562 kr61 kr (2%)
27. maj 20262.623 kr11 kr (0%)
26. maj 20262.634 kr4 kr (0%)
23. maj 20262.630 kr3 kr (0%)
22. maj 20262.627 kr1 kr (0%)
21. maj 20262.626 kr15 kr (1%)
20. maj 20262.641 kr108 kr (4%)
16. maj 20262.749 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret