Gå til hovedindhold

Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2)

UBIQUITIRepeatere og transceivereEAN: 0810010076922
Pris fra 132 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UF-MM-1G SFP - Multi-Mode Fiber - Dual LC - 10/100/1000 Mbit/s - (2-Pack)
132 kr
Til butik
Ubiquiti UF-MM-1G SFP - Multi-Mode Fiber - Dual LC - 10/100/1000 Mbit/s - (2-Pack) billede

Produktinformation

Ubiquiti UF-MM-1G SFP - Multi-Mode Fiber - Dual LC - 10/100/1000 Mbit/s - Wavelength 850 nm - Maximum transfer distance 550 m - (2-Pack) - 0 to +70C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-OM-MM-1G-D-2
EAN: 0810010076922
Varenr.: 1000791325
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2)
135 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SFP modul til switch - Ubiquiti UF-MM-1G, multimode, LC duplex, 1 Gbit/s (2-pak)
169 kr
Til butik
SFP modul til switch - Ubiquiti UF-MM-1G, multimode, LC duplex, 1 Gbit/s (2-pak) billede

Produktinformation

Ubiquiti UF-MM-1G SFP - Multi-Mode Fiber - Dual LC - 10/100/1000 Mbit/s - Wavelength 850 nm - Maximum transfer distance 550 m - (2-Pack) - 0 to +70CMulti-mode, duplex, fiber transceiver modul. 1 Gbps Multi-mode Optical Module er en duplex transceiver, der leverer op til 1,25 Gbps hastighed over afstande på op til 550 meter.GenereltAntal pr. pakke: 2 (specifikationer er for enkelt genstande)Enhedstype: SFP (mini-GBIC) transceiver modulModel: IndstiksmodulNetværkDataforbindelsesprotokol: 1GbEDataoverførselshastighed: 1 GbpsForbindelsesteknologi: KabletMaks. overføringsafstand: 550 mOptisk bølgelængde: 850 nmEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x 1.25 Gigabit Ethernet - LC Duplex hun x 2DiverseOverensstemmelsesstandarder: IEC/EN 60825-1:2014 Class 1EffektStrømforbrug ved drift: 0.66 WattMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 70 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Switches
Vægt: 0.05g
EAN: 0810010076922
Varenr.: 1818047
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uacc-om-mm-1g-d-2 Multi-mode Sfp 2-pack
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UF-MM-1G SFP - Multi-Mode Fiber - Dual LC - 10/100/1000 Mbit/s - (2-Pack)
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SFP modul til switch - Ubiquiti UF-MM-1G, multimode, LC duplex, 1 Gbit/s (2-pak)
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK132 kr132 krKøb
2Proshop DK135 kr174 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Dustin DK181 kr267,25 krKøb
5Ultrashop189 kr189 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2)

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2) i 151 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Ubiquiti UACC-OM-MM-1G-D-2 SFP Multi-mode Duplex Fiber Transceiver 550m 850nm (Pack of 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026132 kr2 kr (1%)
15. maj 2026134 kr2 kr (2%)
14. maj 2026132 kr1 kr (1%)
13. maj 2026131 kr1 kr (1%)
8. maj 2026132 kr2 kr (1%)
2. maj 2026134 kr3 kr (2%)
1. maj 2026131 kr6 kr (4%)
30. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026136 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026137 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret