Gå til hovedindhold

Solar Plus Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C

Solar PlusEludstyrEAN: 7332811138287
Pris fra 38,42 krtil 53 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14,58 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 37,94 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.42 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Ml 12/4 Sort Boks 2,5M
38,42 kr
Til butik
Krympeslange Ml 12/4 Sort Boks 2,5M billede

Produktinformation

Tyndvægget krympeslange med lim i boks, modstandsdygtig overfor de fleste kemikalier og opløsningsmidler. Temperaturområde -45°C til +125°C, krympetemperatur 120°C Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C K...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 7332811138287
Varenr.: 8810594533713
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange ml 12/4 sort boks 2,5m
40 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C
42 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Krympeslange ML 12/4, sort, 2,5 meter
43 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeflex Mini-Box m/lim 12/4mm sort 2,5m
53 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk38,42 kr38,42 krKøb
2MaintainIt40 kr40 krKøb
3CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
4WATTOO.DK43 kr43 krKøb
5Elvvs.dk53 kr53 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C

PriceData har fulgt prisen på Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C i 172 dage. Laveste pris i perioden er 36,75 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 38,42 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Tyndvægget Krympeslange med lim 12/4 sort i boks med 2,5m Temperaturområde -45 til +125°C Krympetemperatur 120°C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202638,42 kr1,58 kr (4%)
2. jun. 202640 kr1,58 kr (4%)
1. jun. 202638,42 kr1,58 kr (4%)
31. maj 202640 kr1,58 kr (4%)
20. maj 202638,42 kr1,58 kr (4%)
19. maj 202640 kr1,58 kr (4%)
25. apr. 202638,42 kr
14. apr. 202637,94 kr
13. apr. 202638,75 kr
5. apr. 202637,94 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret