Gå til hovedindhold

RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget

RaychemEludstyrEAN: 5017455000436
Pris fra 14 krtil 26 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeslange m/lim Atum 3/1mm - Længde 1200mm
14 kr
Til butik
Krympeslange m/lim Atum 3/1mm - Længde 1200mm billede

Produktinformation

Halv stiv krympeslange, indvendig belagt med termoplastisk lim. Temperaturområde -55 °C til +125 °C. Sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: Krymperør
EAN: 5017455000436
Varenr.: 119723
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange atum 3/1-1200
15 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Atum 3/1-1200
18 kr
Til butik
Krympeslange Atum 3/1-1200 billede

Produktinformation

Halv stiv krympeslange, indvendig belagt med termoplastisk lim. Temperaturområde -55°C til +125°C. Sort. Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget Søgetermer: 9911001775 - - 9911001775 - 5017455000436

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: Business & Industrial
EAN: 5017455000436
Varenr.: 8014582513986
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Krympeslange ATUM 3/1, 1200 mm, sort
23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Krympeflex 3-1mm. sort m. lim - 1,2 m.
24,4 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
24,4 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget
26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk14 kr14 krKøb
2MaintainIt15 kr15 krKøb
3Billigelogvvs.dk18 kr18 krKøb
4WATTOO.DK23 kr23 krKøb
5EL-GROSSISTEN24,4 kr24,4 krKøb
6EL-NETSALG24,4 kr24,4 krKøb
7CS MEGASTORE DK26 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget

PriceData har fulgt prisen på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget i 171 dage. Laveste pris i perioden er 13,81 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 24,4 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø3/1-1200mm ATUM sort tyndvægget de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202614 kr1 kr (7%)
24. maj 202615 kr1 kr (7%)
12. maj 202614 kr1 kr (7%)
21. apr. 202615 kr1,58 kr (10%)
18. apr. 202616,58 kr1,58 kr (11%)
14. apr. 202615 kr1,58 kr (10%)
24. mar. 202616,58 kr7,82 kr (32%)
23. mar. 202624,4 kr7,82 kr (47%)
20. mar. 202616,58 kr7,82 kr (32%)
19. mar. 202624,4 kr7,82 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret