Gå til hovedindhold

RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort

RaychemEludstyrEAN: 5017455000368
Pris fra 112,01 krtil 142 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 29,99 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.01 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRYMPESLANGE MWTM 75/22 M/LIM
112,01 kr
Til butik
KRYMPESLANGE MWTM 75/22 M/LIM billede

Produktinformation

Vores Raychem MWTM Medium-Wall Heat Shrink Tubing er designet til isolering på lavspændingskabeltilbehør, såvel som til tætnings- og beskyttelsesformål på lav- og mellemspændingskabler og kabeltilbehør.Vores Raychem MWTM Medium-Wall Heat Shrink Tubing kom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RAYCHEM
Kategori: Lyskilder
EAN: 5017455000368
Varenr.: 15845291917647
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort
118 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Krympeslange med lim 75/22-1000mm MWTM mellemvgget sort
119 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Mwtm 75/22 M/Lim
119,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange mwtm 75/22 m/lim
123,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeslange med lim Ø75/22, 1000mm MWTM mellemvægget sort
140 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Raychem Krympeslange MWTM 75/22 1,0 med lim
142 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN112,01 kr112,01 krKøb
2CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
3WATTOO.DK119 kr119 krKøb
4Billigelogvvs.dk119,13 kr119,13 krKøb
5MaintainIt123,75 kr123,75 krKøb
6Elvvs.dk140 kr140 krKøb
7Proshop DK142 kr181 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort

PriceData har fulgt prisen på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 112,01 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 112,01 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø75/22-1000mm MWTM mellemvægget sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026112,01 kr5,99 kr (5%)
23. maj 2026118 kr5,99 kr (5%)
17. maj 2026112,01 kr1,8 kr (2%)
9. maj 2026113,81 kr5,19 kr (4%)
25. apr. 2026119 kr1,3 kr (1%)
14. apr. 2026117,7 kr1,3 kr (1%)
13. apr. 2026119 kr1,3 kr (1%)
10. apr. 2026117,7 kr1,7 kr (1%)
13. mar. 2026116 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026117 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret