Gå til hovedindhold

RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget

RaychemEludstyrEAN: 5017455000467
Pris fra 23 krtil 40,68 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17,68 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeslange m/lim Atum 12/4mm - Længde 1200mm
23 kr
Til butik
Krympeslange m/lim Atum 12/4mm - Længde 1200mm billede

Produktinformation

Halv stiv krympeslange, indvendig belagt med termoplastisk lim. Temperaturområde -55 °C til +125 °C. Sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: Krymperør
EAN: 5017455000467
Varenr.: 119726
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange atum 12/4-1200
23,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Atum 12/4-1200
24,49 kr
Til butik
Krympeslange Atum 12/4-1200 billede

Produktinformation

Halv stiv krympeslange, indvendig belagt med termoplastisk lim. Temperaturområde -55°C til +125°C. Sort. Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget Søgetermer: 9911001830 - - 9911001830 - 5017455000467

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: Plumbing
EAN: 5017455000467
Varenr.: 8014582645058
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget
29,19 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Krympeflex 12-4mm. sort m. lim - 1,2 m.
40,68 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
40,68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk23 kr23 krKøb
2MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk24,49 kr24,49 krKøb
4CS MEGASTORE DK29,19 kr68,19 krKøb
5EL-GROSSISTEN40,68 kr40,68 krKøb
6EL-NETSALG40,68 kr40,68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget

PriceData har fulgt prisen på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget i 171 dage. Laveste pris i perioden er 22,69 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø12/4-1200mm ATUM sort tyndvægget de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202623 kr
24. maj 202623,75 kr
12. maj 202623 kr1,49 kr (6%)
26. apr. 202624,49 kr
18. apr. 202624,19 kr
14. apr. 202623,21 kr
13. apr. 202623,75 kr
19. feb. 202623,21 kr
18. feb. 202623,75 kr4,44 kr (16%)
17. feb. 202628,19 kr4,44 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret