Gå til hovedindhold

RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget

RaychemEludstyrEAN: 5017455000474
Pris fra 34 krtil 56,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 22,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33,67 kr 14. apr.

Sammenlign priser på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Krympeslange m/lim Atum 19/6mm - Længde 1200mm
34 kr
Til butik
Krympeslange m/lim Atum 19/6mm - Længde 1200mm billede

Produktinformation

Halv stiv krympeslange, indvendig belagt med termoplastisk lim. Temperaturområde -55 °C til +125 °C. Sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: Krymperør
EAN: 5017455000474
Varenr.: 119727
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Atum 19/6-1200
34,08 kr
Til butik
Krympeslange Atum 19/6-1200 billede

Produktinformation

Halv stiv krympeslange, indvendig belagt med termoplastisk lim. Temperaturområde -55°C til +125°C. Sort. Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget Søgetermer: 9911001856 - - 9911001856 - 5017455000474

Produktspecifikationer

Mærke: Raychem
Kategori: Business & Industrial
EAN: 5017455000474
Varenr.: 8014582677826
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget
35 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange atum 19/6-1200
35 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Krympeflex 19-6mm. sort m. lim - 1,2 m.
56,95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
56,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk34 kr34 krKøb
2Billigelogvvs.dk34,08 kr34,08 krKøb
3CS MEGASTORE DK35 kr74 krKøb
4MaintainIt35 kr35 krKøb
5EL-GROSSISTEN56,95 kr56,95 krKøb
6EL-NETSALG56,95 kr56,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget

PriceData har fulgt prisen på RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget i 176 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for RAYCHEM Krympeslange med lim Ø19/6-1200mm ATUM sort tyndvægget de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202634 kr
24. maj 202634,08 kr
12. maj 202634 kr
25. apr. 202634,08 kr
14. apr. 202633,67 kr1,33 kr (4%)
13. apr. 202635 kr1,33 kr (4%)
19. feb. 202633,67 kr1,33 kr (4%)
18. feb. 202635 kr1 kr (3%)
17. feb. 202636 kr1 kr (3%)
10. feb. 202635 kr4,5 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret