Gå til hovedindhold

TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift

TVSMøblerEAN: 5704263121018
Pris fra 1.120 krtil 1.280 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.079 kr 18. apr.

Sammenlign priser på TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt vinkelløbende til kombi i hvid
1.120 kr
Til butik
TVS ventilsæt vinkelløbende til kombi i hvid billede

Produktinformation

TVS ventilsæt til kombineret central-/fjernvarme og el tilslutning med manuel regulering og hjørnevinkel (vinkelløbende). Fremløbsventil med håndhjul og afspæringsventil til retursiden. Data:Farve: HvidTilslutning: 1/2" muffe

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
EAN: 5704263121018
Varenr.: 405388124
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
TVS Ventilsæt vinkel t/Kombidrift, hvid
-4%1.210 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS Ventilsæt vinkel t/Kombidrift, hvid billede

Produktinformation

TVS vinkelløbende ventilsæt der er med manuel regulering og 1/2" muffe tilslutning. Passer til alle håndklædetørremodeller fra TVS med kombineret central-/fjernvarme og el-tilslutning (kombidrift). En simpel løsning hvor ventilerne ikke fylder ret m

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Indretningen
Farve: white
EAN: 5704263121018
Varenr.: 405388124
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt vinkel til kombidrift, hvid
1.259 kr
Til butik
TVS ventilsæt vinkel til kombidrift, hvid billede

Produktinformation

Vinkelløbende kombidrift ventilsæt fra TVS Dette TVS ventilsæt passer til håndklædetørrerne fra TVS. Ventilsættet sørger for, at du kan få fjernvarme eller centralvarme i din håndklædetørrer. Dette vinkelsæt gør det muligt at opvarme via. både central-/f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: white
EAN: 5704263121018
Varenr.: 405388124
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift
1.280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.120 kr1.120 krKøb
2BilligVVS DK1.210 kr1.210 krKøb
3CompletVVS1.259 kr1.259 krKøb
4Proshop DK1.280 kr1.280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift

PriceData har fulgt prisen på TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.044 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.172 kr.

Den nuværende pris på 1.120 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for TVS ventilsæt 130 hvid 1/2 manuelt ventilsæt inkl rørafdækninger til kombidrift de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.120 kr79 kr (7%)
26. maj 20261.199 kr11 kr (1%)
24. maj 20261.210 kr11 kr (1%)
17. maj 20261.199 kr81 kr (6%)
16. maj 20261.280 kr81 kr (7%)
12. maj 20261.199 kr11 kr (1%)
11. maj 20261.210 kr11 kr (1%)
3. maj 20261.199 kr120 kr (11%)
18. apr. 20261.079 kr201 kr (16%)
17. apr. 20261.280 kr201 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret