Gå til hovedindhold

TVS Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom

TVSMøblerEAN: 5704263990317
Pris fra 1.429 krtil 1.613 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i krom
-13%1.429 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i krom billede

Produktinformation

Returventilsæt med termostat i højre side, ideel til fjernvarme eller centralvarme håndklæderadiatorer hvor du ønsker en termostat der måler temperaturen på vandet inde i håndklæderadiatoren så du altid har varme og tørre håndklæder lige meget hvor varmt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: brushed chrome
EAN: 5704263990317
Varenr.: 405397264
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom
1.484 kr
Til butik
Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom billede

Produktinformation

Ventilsæt med returtermostat i højre side. Der medfølger rørafdækninger og rosetter klar til montering. En ideel løsning til fjernvarme eller centralvarme er en returtermostat der måler temperaturen på vandet inde i håndklæderadiatoren. Til dig der ønske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Indretningen
Farve: brushed chrome
EAN: 5704263990317
Varenr.: 405397264
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, børstet krom
-10%1.529 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, børstet krom billede

Produktinformation

Funktionelt vinkelløbende ventilsæt fra TVS Dette TVS ventilsæt passer til håndklædetørrerne fra TVS. Ventilsættet sørger for, at du kan få fjernvarme eller centralvarme i din håndklædetørrer. Uansat hvor varmt der er på badeværelset, så vil denne varmel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: brushed chrome
EAN: 5704263990317
Varenr.: 405397264
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TVS returventilsæt, vinkel, retur højre, børstet rustfri
1.596 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS returventilsæt vinkel retur højre børstet rustfri
1.613 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.429 kr1.429 krKøb
2BilligVVS DK1.484 kr1.484 krKøb
3CompletVVS1.529 kr1.529 krKøb
4Elvvs.dk1.596 kr1.596 krKøb
5Proshop DK1.613 kr1.613 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom

PriceData har fulgt prisen på Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.319 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.581 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.506 kr.

Den nuværende pris på 1.429 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, børstet krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.429 kr55 kr (4%)
17. maj 20261.484 kr29 kr (2%)
16. maj 20261.513 kr29 kr (2%)
15. maj 20261.484 kr29 kr (2%)
14. maj 20261.513 kr29 kr (2%)
9. maj 20261.484 kr29 kr (2%)
6. maj 20261.513 kr16 kr (1%)
5. maj 20261.529 kr16 kr (1%)
24. apr. 20261.513 kr16 kr (1%)
23. apr. 20261.529 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret