Gå til hovedindhold

TVS Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort

TVSMøblerEAN: 5704263990324
Pris fra 1.495 krtil 1.664 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1495 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort
-12%1.495 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort billede

Produktinformation

Ventilsæt med returtermostat i flot sort farve, ideel løsning til fjernvarme eller centralvarme hvor der måles på vand temperaturen inde i håndklæderadiatoren, hvilket lader dig tørre dine håndklæder lige meget hvor varmt der er i rummet, da en håndklædet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
EAN: 5704263990324
Varenr.: 405397244
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, sort
-10%1.529 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TVS ventilsæt med returtermostat vinkel højre, sort billede

Produktinformation

Funktionelt vinkelløbende ventilsæt fra TVS Dette TVS ventilsæt passer til håndklædetørrerne fra TVS. Ventilsættet sørger for, at du kan få fjernvarme eller centralvarme i din håndklædetørrer. Uansat hvor varmt der er på badeværelset, så vil denne varmel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TVS
Kategori: Badeværelsesindretning
Farve: black
EAN: 5704263990324
Varenr.: 405397244
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
TVS returventilsæt, vinkel, sort, retur højre
1.596 kr
Til butik
TVS returventilsæt, vinkel, sort, retur højre billede

Produktinformation

TVS vinkel returventilsæt i sort RAL 9005 med rørafdækninger og rosetter.Returtermostaten sidder i højre side.Der er 1/2´´ tilslutning med indvendigt gevind mod væggen og union med 1/2´´ udvendigt gevind op i håndklædetørreren. Unionen er krom.

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilsæt til håndklædetørrer
EAN: 5704263990324
Varenr.: 2533528
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TVS returventilsæt vinkel sort retur højre
1.613 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ventilsæt m/returtermostat i højre side, vinkelløbende, sort
1.664 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.495 kr1.495 krKøb
2CompletVVS1.529 kr1.529 krKøb
3Elvvs.dk1.596 kr1.596 krKøb
4Proshop DK1.613 kr1.613 krKøb
5BilligVVS DK1.664 kr1.664 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort

PriceData har fulgt prisen på Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.439 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.613 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.527 kr.

Den nuværende pris på 1.495 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ventilsæt med returtermostat i højre side, vinkelløbende i sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.495 kr34 kr (2%)
29. maj 20261.529 kr16 kr (1%)
25. maj 20261.513 kr16 kr (1%)
24. maj 20261.529 kr16 kr (1%)
6. maj 20261.513 kr16 kr (1%)
5. maj 20261.529 kr16 kr (1%)
24. apr. 20261.513 kr16 kr (1%)
23. apr. 20261.529 kr16 kr (1%)
24. mar. 20261.513 kr100 kr (6%)
23. mar. 20261.613 kr100 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret