Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel

TRENDnetHubs og switchesEAN: 0710931162257
Pris fra 703 krtil 1.249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 546 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 678 kr 29. mar.

Sammenlign priser på TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 703 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE TG84 Switch 8-porte Gigabit PoE+
703 kr
Til butik
TRENDnet TPE TG84 Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TPE-TG84
EAN: 0710931162257
Varenr.: 999643732
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE TG84
838 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TPE TG84 Switch 8-porte Gigabit PoE+
899 kr
Til butik
TRENDnet TPE TG84 Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Opgradér dit netværk med TRENDnet TPE-TG84 Switch, en avanceret 8-ports Gigabit PoE-switch designet til at levere hurtig og pålidelig dataoverførsel til dine enheder. Med et varenummer på 0710931162257, tilbyder denne switch mulighed for Power over Ethern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Kategori: Netværksswitche
EAN: 0710931162257
Varenr.: 85664
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel
925 kr
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
TRENDnet TPE LG84 Switch 8-porte Gigabit PoE+
949 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabit Power over Ethernet switch - TPE-TG84
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK703 kr703 krKøb
2Proshop DK838 kr877 krKøb
3Ultrashop899 kr899 krKøb
4CS MEGASTORE DK925 kr964 krKøb
5COMTEK949 kr949 krKøb
6Disconetto.dk1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 678 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 958 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 790 kr.

Den nuværende pris på 703 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for TRENDnet TPE TG84 - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop, væg-monterbar - PoE+ (120 W) - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026703 kr135 kr (16%)
28. maj 2026838 kr21 kr (2%)
25. maj 2026859 kr90 kr (9%)
24. maj 2026949 kr90 kr (10%)
20. maj 2026859 kr90 kr (9%)
18. maj 2026949 kr90 kr (10%)
16. maj 2026859 kr99 kr (10%)
15. maj 2026958 kr99 kr (12%)
12. maj 2026859 kr142 kr (20%)
6. maj 2026717 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret