Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel

TRENDnetHubs og switchesEAN: 0710931161083
Pris fra 575 krtil 719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 551 kr 4. mar.

Sammenlign priser på TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 575 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE TG82G Switch 8-porte Gigabit PoE+
575 kr
Til butik
TRENDnet TPE TG82G Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TPE-TG82G
EAN: 0710931161083
Varenr.: 992819986
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-TG82G 8-Port Gigabit PoE+ Switch
578 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel
610 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gigabit switch med PoE+ - TRENDnet TPE-TG82G, 8 porte
679 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gigabit switch med PoE+ - TRENDnet TPE-TG82G, 8 porte
699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TPE TG82G Switch 8-porte Gigabit PoE+
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK575 kr575 krKøb
2Proshop DK578 kr617 krKøb
3CS MEGASTORE DK610 kr649 krKøb
4Boligcenter DK679 kr679 krKøb
5Vivas DK699 kr768 krKøb
6Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel i 184 dage. Laveste pris i perioden er 540 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 607 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 570 kr.

Den nuværende pris på 575 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for TRENDnet TPE TG82G - Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ (61 W) - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026575 kr25 kr (4%)
26. maj 2026600 kr8 kr (1%)
25. maj 2026592 kr4 kr (1%)
24. maj 2026596 kr3 kr (1%)
23. maj 2026599 kr7 kr (1%)
22. maj 2026592 kr14 kr (2%)
21. maj 2026578 kr3 kr (1%)
20. maj 2026581 kr9 kr (2%)
19. maj 2026590 kr1 kr (0%)
18. maj 2026591 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret