Gå til hovedindhold

TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W)

TRENDnetHubs og switchesEAN: 0710931160413
Pris fra 317 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 311 kr 14. maj

Sammenlign priser på TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE S50 Switch 5-porte 10/100 PoE
317 kr
Til butik
TRENDnet TPE S50 Switch 5-porte 10/100 PoE billede

Produktinformation

TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W)

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TPE-S50
EAN: 0710931160413
Varenr.: 989882587
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W)
323 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE-S50 5-Port 10/100 Mbps PoE Switch
349 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværk switch Trendnet TPE-S50 5-ports Fast Ethernet med PoE
-3%359 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværk switch Trendnet TPE-S50 5-ports Fast Ethernet med PoE
-3%379 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet TPE S50 Switch 5-porte 10/100 PoE
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK317 kr317 krKøb
2CS MEGASTORE DK323 kr362 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W)

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 311 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 321 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for TRENDnet TPE S50 - Switch - ikke administreret - 4 x 10/100 (PoE) + 1 x 10/100 - desktop - PoE (31 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026317 kr1 kr (0%)
31. maj 2026316 kr1 kr (0%)
30. maj 2026317 kr3 kr (1%)
29. maj 2026314 kr3 kr (1%)
26. maj 2026317 kr3 kr (1%)
25. maj 2026314 kr4 kr (1%)
24. maj 2026318 kr3 kr (1%)
23. maj 2026315 kr2 kr (1%)
22. maj 2026313 kr3 kr (1%)
21. maj 2026316 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret