Gå til hovedindhold

TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W)

TRENDnetHubs og switchesEAN: 0710931505184
Pris fra 493 krtil 1.639 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.146 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 486 kr 20. apr.

Sammenlign priser på TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 493 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TRENDnet TPE TG44g Switch 8-porte Gigabit PoE+
493 kr
Til butik
TRENDnet TPE TG44g Switch 8-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

TRENDnet TPE TG44g - Switch - 4 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Artikel nr.: TPE-TG44g
EAN: 0710931505184
Varenr.: 96496
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TRENDnet TPE TG44g
496 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TRENDnet 8-port GREENnet Gigabit PoE+
869 kr
Til butik
TRENDnet 8-port GREENnet Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

TRENDnet 8-port GREENnet Gigabit PoE (TPE-TG44G) Opgrader dit netværk med TRENDnet 8-port GREENnet Gigabit PoE-switch, en ideel løsning til små og mellemstore virksomheder. Denne switch giver dig mulighed for at tilslutte op til 8 enheder med Gigabit hast...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TRENDnet
Kategori: Netværksswitche
EAN: 0710931505184
Varenr.: 80058
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W)
895 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabit Power over Ethernet switch - TPE-TG44G
1.639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK493 kr493 krKøb
2Proshop DK496 kr535 krKøb
3Ultrashop869 kr869 krKøb
4EL-GROSSISTEN895 kr895 krKøb
5Disconetto.dk1.639 kr1.639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W)

PriceData har fulgt prisen på TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 486 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 601 kr.

Den nuværende pris på 493 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for TRENDnet - PoE+ switch, 10/100/1000Mbit, 8 porte (65W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026493 kr7 kr (1%)
20. apr. 2026486 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026489 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026491 kr5 kr (1%)
4. apr. 2026486 kr9 kr (2%)
3. apr. 2026495 kr12 kr (2%)
2. apr. 2026507 kr67 kr (12%)
26. mar. 2026574 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026575 kr174 kr (23%)
10. mar. 2026749 kr120 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret