Gå til hovedindhold

NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W)

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449162769
Pris fra 3.152 krtil 3.374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.680 kr 23. mar.

Sammenlign priser på NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3152 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Smart GS724TPP Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+
3.152 kr
Til butik
NETGEAR Smart GS724TPP Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GS724TPP-300EUS
EAN: 0606449162769
Varenr.: 1001393664
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear GS724TPP 24-Port Gigabit Ethernet PoE+ Smart Switch w/ optional Remote/Cloud Management and 2 SFP Ports (380W)
3.163 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W)
3.277 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Gs724tpp - 24-poorts Gigabit Smart Poe+ Switch Met 2 Sfp Poorten (gs724tpp) Met Cloud Management Optie 380w
3.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.152 kr3.152 krKøb
2Proshop DK3.163 kr3.163 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.277 kr3.277 krKøb
4Dustin DK3.374 kr3.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W)

PriceData har fulgt prisen på NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.680 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 3.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.222 kr.

Den nuværende pris på 3.152 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for NETGEAR Smart GS724TPP - Switch - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ - PoE+ (380 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.152 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.163 kr14 kr (0%)
23. maj 20263.177 kr55 kr (2%)
22. maj 20263.232 kr45 kr (1%)
21. maj 20263.277 kr44 kr (1%)
20. maj 20263.321 kr22 kr (1%)
12. maj 20263.343 kr1 kr (0%)
11. maj 20263.344 kr1 kr (0%)
10. maj 20263.343 kr1 kr (0%)
9. maj 20263.344 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret