Gå til hovedindhold

Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449149623
Pris fra 12.518 krtil 16.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.501 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.417 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12518 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR AV Line M4250-10G2XF- Switch 12-porte 10 Gigabit PoE++
12.518 kr
Til butik
NETGEAR AV Line M4250-10G2XF- Switch 12-porte 10 Gigabit PoE++ billede

Produktinformation

NETGEAR AV Line M4250-10G2XF-PoE++ - Switch - L3 - Administreret - 10 x 10/100/1000 (8 PoE++) + 2 x 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE++ (720 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GSM4212UX-100EUS
EAN: 0606449149623
Varenr.: 996482332
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch
12.579 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Av Line M4250-10g2xf-poe++
14.999 kr
Til butik
Netgear Av Line M4250-10g2xf-poe++ billede

Produktinformation

720 W PoE-budget forsyner tætpakkede AV- og PoE++-enheder uden kompromis Bagudvendte PoE-porte holder rackkablerne ryddige i AV-installationer Forudkonfigurerede AV-profiler fremskynder udrulning af Dante, NVX, NDI og Q-SYS Administrerede L2- og L3-funktioner med VLAN, QoS og IGMP-snooping til AV-streams Høj switchingkapacitet, 16 K MAC-tabel og 2 GB hukommelse til stabil ydeevne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GSM4212UX-100EUS
EAN: 0606449149623
Varenr.: 5011209418
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear 12-Port AV Line
16.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12.518 kr12.518 krKøb
2Proshop DK12.579 kr12.579 krKøb
3Dustin DK14.999 kr15.085,25 krKøb
4Ultrashop16.019 kr16.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch

PriceData har fulgt prisen på Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch i 184 dage. Laveste pris i perioden er 10.819 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 12.905 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.521 kr.

Den nuværende pris på 12.518 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 26 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Netgear AV Line M4250-10G2XF-PoE++ GSM4212UX 8x1G Ultra90 PoE++ 802.3bt 720W 2x1G and 2xSFP+ Managed Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. mar. 202612.518 kr27 kr (0%)
8. mar. 202612.491 kr74 kr (1%)
5. mar. 202612.417 kr61 kr (0%)
3. mar. 202612.478 kr13 kr (0%)
28. feb. 202612.491 kr318,81 kr (3%)
27. feb. 202612.172,19 kr460,19 kr (4%)
11. feb. 202611.712 kr585 kr (5%)
8. feb. 202611.127 kr585 kr (5%)
5. feb. 202611.712 kr643 kr (6%)
26. jan. 202611.069 kr250 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret