Gå til hovedindhold

TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 8885020624984
Pris fra 433 krtil 749 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 433 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link TAPO C530WS Netværksovervågningskamera Udendørs 2880 x 1620
433 kr
Til butik
TP-Link TAPO C530WS Netværksovervågningskamera Udendørs 2880 x 1620 billede

Produktinformation

Tapo C530WS V2 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 5 MP - 2880 x 1620 - 3K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 802.11ax, 2.4GHz radio, LAN 10/100 - H.264 - DC 9 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TAPO C530WS
EAN: 8885020624984
Varenr.: 1003078359
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg
437 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link TAPO C530WS Netværksovervågningskamera Udendørs 2880 x 1620
559 kr
Til butik
TP-Link TAPO C530WS Netværksovervågningskamera Udendørs 2880 x 1620 billede

Produktinformation

TP-Link TAPO C530WS Overvågningskamera Oplev sikkerhed på et helt nyt niveau med TP-Link TAPO C530WS, et højtydende IP-sikkerhedskamera designet til udendørs brug. Med en imponerende opløsning på 2880 x 1620 pixel får du krystalklar video, der sikrer, at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 8885020624984
Varenr.: 97734
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Tapo C530WS udendørs Wi-Fi-overvågningskamera med pan- og tilt-funktion
582 kr
Til butik
Gå til SD Teknik
TrustScore 5 ud af 55,0
TP-Link Tapo C530WS Wifi PTZ kamera - 5MP, 3K, 360°
645 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo C530WS udendørs pan/tilt Wi‑Fi kamera - 3K 5 MP, 360° vandtæt IP66
649 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Tapo C530WS udendørs pan/tilt Wi‑Fi kamera - 3K 5 MP, 360° vandtæt IP66
669 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C530WS 3K 5MP Udendørs Pan/Tilt Sikkerheds-Wi-Fi Kamera
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK433 kr433 krKøb
2CS MEGASTORE DK437 kr476 krKøb
3Ultrashop559 kr559 krKøb
4Teknikproffset DK582 kr641 krKøb
5SD Teknik645 kr645 krKøb
6Boligcenter DK649 kr649 krKøb
7Vivas DK669 kr748 krKøb
8Proshop DK749 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg

PriceData har fulgt prisen på TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 382 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 469 kr.

Den nuværende pris på 433 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for TP-Link TAPO C530WS, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Kabel & trådløs, 29,9 m, Ekstern, Væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026433 kr4 kr (1%)
28. maj 2026437 kr15 kr (3%)
27. maj 2026452 kr19 kr (4%)
26. maj 2026433 kr19 kr (4%)
23. maj 2026452 kr19 kr (4%)
22. maj 2026433 kr19 kr (4%)
21. maj 2026452 kr1 kr (0%)
19. maj 2026451 kr1 kr (0%)
13. maj 2026452 kr19 kr (4%)
9. maj 2026433 kr19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret