Gå til hovedindhold

TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

TP-LinkNetværkEAN: 6935364084394
Pris fra 317 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 295 kr 5. maj

Sammenlign priser på TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link DECO M4 Wi-Fi-system
317 kr
Til butik
TP-Link DECO M4 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

TP-Link DECO M4 - Wi-Fi-system - (router) - op til 2800 sq.ft - mesh 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DECO M4(1-PACK)
EAN: 6935364084394
Varenr.: 993932532
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5
320 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link DECO M4 Wi-Fi-system Desktop
411 kr
Til butik
TP-Link DECO M4 Wi-Fi-system Desktop billede

Produktinformation

Dræber døde Wi-Fi-zoner, Deco M4 er den enkleste måde at garantere et stærkt Wi-Fi-signal i hvert hjørne af dit hjem på op til 2.800 kvadratmeter (2-pak). Trådløse forbindelser og valgfri Ethernet-backhaul arbejder sammen om at forbinde Deco-enheder, hvilket giver endnu hurtigere netværkshastigheder og virkelig sømløs dækning, Vil du have mere dækning? Du skal blot tilføje endnu en Deco. Problemfri roaming med ét Wi-Fi-navn, TP-Link Mesh betyder, at Deco-enhederne arbejder sammen om at danne ét samlet netværk. Din telefon eller tablet opretter automatisk forbindelse til den hurtigste Deco, når du bevæger dig gennem dit hjem, hvilket skaber en virkelig sømløs Wi-Fi-oplevelse. Ikke mere buffering, Takket være 802.11ac trådløs teknologi er netværkshastighederne tre gange hurtigere end tidligere generationers routere, hvilket gør Deco i stand til at levere en forsinkelsesfri forbindelse til op til 100 enheder. Flere 3-i-1 router-, access point- og range extender-tilstande, Deco M4 er fleksibel og multifunktionel med en række funktioner, der gør det muligt at bruge den som router, access point eller range extender. Bare vælg den tilstand, der passer til dine aktuelle netværkskrav, og oplev den maksimale trådløse fleksibilitet. Nem administration, Administrer dit Wi-Fi hjemme eller ude i Deco-appen, herunder at se de tilsluttede enheder, prioritere dine enheder, opsætte et gæstenetværk og meget mere. Robust forældrekontrol, Enkel, intuitiv forældrekontrol gør det nemt at holde dine børn sikre, når de er online. Opret nemt en profil for hvert familiemedlem, og indstil brugerdefinerede tidsbegrænsninger og online-tidstilladelser. Connection Technology: Wireless, Wired, Number of Antennas: 2, Antenna: Built-in, Width: 9.07 cm, Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Data Transfer Rate: 867 Mbps, Depth: 9.07 cm, Flash Memory: 16 MB, Frequency Band: 2.4 GHz/5GHz, Features: IPv6 support, Parental Control, Access Point mode, Firmware upgradable, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of Service (QoS), DHCP server, Port forwarding, Reset button, IPv4 support, DHCP client, MU-MIMO technology, Beamforming, Interface: WAN / LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45, Height: 19 cm, Installed Quantity: 2, Encryption Algorithm: WPA-PSK, WPA2-PSK, Operating Humidity: 10 - 90% (non-condensing), Max Operating Temperature: 40°C, Included Cables: 1 x Network cable, Mesh Networking: Yes, Min Operating Temperature: 0°C, Model: Desktop model, Power Device: External power adapter, Network / Transport Protocol: PPTP, L2TP, PPPoE, Network Protocol: Static IP routing, Operating System Required: Android 4.3 or later, Apple iOS 9 or later, Processor: Qualcomm, RAM: 128 MB, Service & Support: Limited warranty - 2 years, Standards Followed: IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, VCCI, BSMI, IC, FCC, RoHS, KC, NCC, iDA, RCM, JRF, JPAT, Type of Device: Wi-Fi system - mesh, Weight: 360 g, Wi-Fi Rating: AC1200, Wi-Fi System Components: Router, Wi-Fi System Coverage: Up to 2800 square feet.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere
EAN: 6935364084394
Varenr.: C67333
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mesh Wi‑Fi system TP‑Link AC1200 - Deco M4 (1‑pak)
-2%429 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ROUTER TP-LINK DECO M4 1-PACK
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mesh Wi‑Fi system TP‑Link AC1200 - Deco M4 (1‑pak)
-2%449 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK317 kr317 krKøb
2Proshop DK320 kr359 krKøb
3Teknikproffset DK411 kr470 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Ultrashop429 kr429 krKøb
6Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 364 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for TP-Link Deco M4 (1-pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026317 kr3 kr (1%)
26. maj 2026320 kr4 kr (1%)
25. maj 2026316 kr4 kr (1%)
24. maj 2026320 kr3 kr (1%)
23. maj 2026317 kr3 kr (1%)
22. maj 2026320 kr3 kr (1%)
20. maj 2026317 kr3 kr (1%)
18. maj 2026320 kr2 kr (1%)
17. maj 2026318 kr1 kr (0%)
15. maj 2026317 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret