Gå til hovedindhold

TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5

TP-LinkBroer og routereEAN: 6935364081942
Pris fra 407 krtil 519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 380 kr 29. mar.

Sammenlign priser på TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 407 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer VR300 Trådløs router
407 kr
Til butik
TP-Link Archer VR300 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer VR300 - Trådløs router - DSL-modem 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER VR300
EAN: 6935364081942
Varenr.: 993932542
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AC1200 Wi-Fi VDSL/ADSL Modem Router, 867Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4G
-26%445 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5
483 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi-Fi router TP-Link AC1200 VDSL/ADSL (dual-band)
-4%499 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi-Fi router TP-Link AC1200 VDSL/ADSL (dual-band)
-4%519 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer VR300 Trådløs router
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK407 kr407 krKøb
2Teknikproffset DK445 kr504 krKøb
3Proshop DK483 kr522 krKøb
4Boligcenter DK499 kr499 krKøb
5Vivas DK519 kr598 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 407 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for TP-Link Archer VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router - Wireless router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026407 kr2 kr (0%)
25. maj 2026405 kr1 kr (0%)
22. maj 2026404 kr1 kr (0%)
20. maj 2026405 kr17 kr (4%)
12. maj 2026422 kr1 kr (0%)
9. maj 2026423 kr1 kr (0%)
8. maj 2026422 kr2 kr (0%)
7. maj 2026420 kr2 kr (0%)
4. maj 2026422 kr2 kr (0%)
2. maj 2026420 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret