Gå til hovedindhold

TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort

TP-LinkBroer og routereEAN: 4897098683217
Pris fra 233 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 233 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer C64 V1 Trådløs router
233 kr
Til butik
TP-Link Archer C64 V1 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer C64 V1 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER C64
EAN: 4897098683217
Varenr.: 999141662
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C64 AC1200 Wireless MU-MIMO WiFi Router - Wireless router
239 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link Archer C64 V1 Trådløs router Desktop
262 kr
Til butik
TP-Link Archer C64 V1 Trådløs router Desktop billede

Produktinformation

Anslutningsteknik: Trådlös, kabelansluten, Antal antenner: 4, Antenn: Extern inbyggd, Bredd: 12 cm, Datalänkprotokoll: Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, Djup: 12 cm, Frekvensband: 2,4 GHz/5GHz, Funktioner: NAT-stöd, IGMP snooping, Stateful Packet Inspection (SPI), URL-filtrering, överordnad kontroll, Access Point arbetsläge, fast programvara kan uppdateras, stöd för Access Control List (ACL), Quality of Service (QoS), DHCP-server, portbefordran, UPnP M, Gränssnitt: LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45, Höjd: 2.79 cm, Krypteringsalgoritm: WPA, WPA2, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS, WPA3, Luftfuktighet vid drift: 10 - 90 % (icke-kondenserade), Max temperatur vid drift: 40 °C, Medföljande kablar: 1 x nätverkskabel, Min temperatur vid drift: 0 °C, Modell: Skrivbordsmodell, Nätdel: Extern strömadapter, Nätverks/transportprotokoll: PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, Nätverksprotokoll: IGMP, statisk IP-routing, Prestanda: Maximal datahastighet (2,4 GHz): 400 Mbps | Maximal datahastighet (5 GHz): 867 Mbps, Processor: 1.2 GHz, Protokoll för administration på distans: HTTP, DHCP, Service och support: Begränsad garanti - 3 år, Standarder som följs: IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, FCC, RoHS, Statusindikatorer: Status, Typ av enhet: Trådlös router - 4-ports-switch (inbyggd), Wi-Fi-betyg: AC1200.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-LINK
Kategori: Routere
EAN: 4897098683217
Varenr.: D10644
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi‑Fi router TP-Link Archer C64 AC1200 Dual Band
-10%279 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi‑Fi router TP-Link Archer C64 AC1200 Dual Band
-9%299 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer C64 V1 Trådløs router
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK233 kr233 krKøb
2Proshop DK239 kr278 krKøb
3Teknikproffset DK262 kr321 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Vivas DK299 kr368 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 233 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 27 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for TP-Link Archer C64 trdls router Gigabit Ethernet Dual-band 24 GHz 5 GHz Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar. 2026233 kr5 kr (2%)
7. mar. 2026238 kr3 kr (1%)
6. mar. 2026241 kr4 kr (2%)
4. mar. 2026237 kr5 kr (2%)
3. mar. 2026242 kr6 kr (2%)
2. mar. 2026248 kr4 kr (2%)
1. mar. 2026252 kr4 kr (2%)
28. feb. 2026256 kr5 kr (2%)
27. feb. 2026261 kr4 kr (2%)
26. feb. 2026265 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret