Gå til hovedindhold

TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit

TP-LinkBroer og routereEAN: 6935364081065
Pris fra 209 krtil 329 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 25. apr.

Sammenlign priser på TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C50 AC1200
209 kr
Til butik
TP-Link Archer C50 AC1200 billede

Produktinformation

TP-Link Archer C50 AC1200 samler trådløse og kablede enheder i ét netværk, så alt fra pc og printer til øvrige enheder kan kommunikere på samme forbindelse. Routeren er velegnet til hjemmenetværk, små kontorer, internetdeling og trådløs forbindelse. Archer C50 AC1200 er en dual-band trådløs router med hastighed op til 1167 Mb/s, så der er kapacitet til både surfing og streaming. De 4 eksterne rundstrålende antenner understøtter den trådløse forbindelse, og de 4 LAN-porte giver dig mulighed for at tilslutte kablede enheder direkte til routeren. Dual-band wifi til hverdagens enheder Med dual-band får du både 2,4 GHz og 5 GHz at arbejde med, hvilket hjælper med at fordele belastningen mellem dine enheder. Det betyder, at lette opgaver kan ligge på det ene bånd, mens mere krævende trafik kan bruge det andet. Nem styring fra browser eller app Routeren kan administreres via webgrænseflade eller TP-Links Tether-app til iOS og Android. Det gør det enkelt at ændre netværksnavn og adgangskode, sætte gæstenetværk op eller justere indstillinger, uden at du behøver være netværksekspert. Sikker forbindelse til hele netværket Med understøttelse af WPA, WPA2 og WPA2 Enterprise-kryptering beskyttes dit trådløse netværk mod uønsket adgang. WPS-support gør det desuden nemmere at tilslutte kompatible enheder uden at skulle indtaste lange adgangskoder hver gang. Kompakt router til skrivebord eller hylde Dimensionerne på 230 x 144 x 37 mm gør Archer C50 AC1200 nem at placere på et skrivebord eller en hylde sammen med dit øvrige udstyr. De 4 LAN-porte giver plads til flere kablede enheder samme sted. I pakken: router, strømadapter og netværkskabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Tp-Link
Kategori: Router
Artikel nr.: Archer C50
EAN: 6935364081065
Varenr.: 64924
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C50 - Trådløs router 4-port switch Dual Band
214 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C50 Router
249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi router TP-Link Archer C50 - dual-band 2,4/5 GHz, Fast Ethernet, sort
-6%289 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit
-3%289 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi router TP-Link Archer C50 - dual-band 2,4/5 GHz, Fast Ethernet, sort
-6%309 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C50 AC1200 Wireless Dual Band Router - Wireless router Wi-Fi 5
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK209 kr209 krKøb
2CS MEGASTORE DK214 kr253 krKøb
3Komplett DK249 kr249 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Teknikproffset DK289 kr348 krKøb
6Vivas DK309 kr388 krKøb
7Proshop DK329 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit

PriceData har fulgt prisen på TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit i 183 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for TP-LINK Archer C50 trådlös router Snabb Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Vit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026209 kr11 kr (6%)
25. apr. 2026198 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026203 kr5 kr (2%)
21. apr. 2026208 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026209 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026208 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026209 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026208 kr10 kr (5%)
10. apr. 2026198 kr11 kr (5%)
5. apr. 2026209 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret