Gå til hovedindhold

TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5

TP-LinkBroer og routereEAN: 6935364089474
Pris fra 155 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Archer C24 Trådløs router
155 kr
Til butik
TP-Link Archer C24 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer C24 - V1 - trådløs router 4-port switch - Wi-Fi 5 - Dual Band

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ARCHER C24
EAN: 6935364089474
Varenr.: 997729882
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Archer C24 Trådløs router
219 kr
Til butik
TP-Link Archer C24 Trådløs router billede

Produktinformation

TP-Link Archer C24 Trådløs Router Oplev hurtig og stabil Wi-Fi-forbindelse med TP-Link Archer C24, en kraftfuld trådløs router designet til at imødekomme dine online behov. Med dual-band teknologi kan Archer C24 levere hastigheder op til 1200 Mbps, hvilke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Trådløse Routere
EAN: 6935364089474
Varenr.: 60415
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
TP-Link AC750 Dual-Band Wi-Fi-router /Archer C24
231 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
WiFi router TP-Link Archer C24 - dual-band 2,4/5 GHz, hvid
259 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
WiFi router TP-Link Archer C24 - dual-band 2,4/5 GHz, hvid
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK155 kr155 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Ultrashop219 kr219 krKøb
4Teknikproffset DK231 kr280 krKøb
5Boligcenter DK259 kr259 krKøb
6Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for TP-Link Archer C24 AC750 Dual-Band Wi-Fi Router - Wireless router Wi-Fi 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026155 kr4 kr (3%)
15. maj 2026159 kr4 kr (3%)
14. maj 2026155 kr4 kr (3%)
13. maj 2026159 kr4 kr (3%)
12. maj 2026155 kr4 kr (3%)
9. maj 2026159 kr4 kr (3%)
8. maj 2026155 kr17 kr (10%)
16. apr. 2026172 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026168 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026170 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret