Gå til hovedindhold

Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm

ToshibaHarddiskeEAN: 4260557512777
Pris fra 2.862 krtil 3.819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 957 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.660 kr 6. maj

Sammenlign priser på Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2862 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm
2.862 kr
Til butik
Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm billede

Produktinformation

Toshiba N300 NAS - Harddisk - 10 TB - intern - 3.5" - SATA 6Gb/s - 7200 rpm - buffer: 512 MB

Produktspecifikationer

Mærke: Toshiba
Artikel nr.: MN10ADA10TS
EAN: 4260557512777
Varenr.: 1002873342
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toshiba N300, 10 TB, 7200 rpm, 512 MB, 3,5, SATA
3.147 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Toshiba N300 3,5'' 10TB NAS HDD
3.290 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toshiba N300 - 10TB - Harddisk - MN10ADA10TS - SATA-600 - 3.5"
3.467 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5 Serial ATA-600 7200rpm
3.559 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Harddisk til NAS Toshiba N300 10 TB 7200 RPM 3,5" SATA III
-3%3.799 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Harddisk til NAS Toshiba N300 10 TB 7200 RPM 3,5" SATA III
-3%3.819 kr
Før 3.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.862 kr2.862 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.147 kr3.147 krKøb
3Komplett DK3.290 kr3.290 krKøb
4Proshop DK3.467 kr3.467 krKøb
5Ultrashop3.559 kr3.559 krKøb
6Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
7Vivas DK3.819 kr3.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm

PriceData har fulgt prisen på Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm i 30 dage. Laveste pris i perioden er 2.660 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 3.022 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.818 kr.

Den nuværende pris på 2.862 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Toshiba N300 NAS Harddisk MN10ADA10TS 10TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.862 kr38 kr (1%)
29. maj 20262.824 kr30 kr (1%)
24. maj 20262.854 kr49 kr (2%)
23. maj 20262.903 kr119 kr (4%)
22. maj 20263.022 kr204 kr (7%)
8. maj 20262.818 kr64 kr (2%)
7. maj 20262.754 kr94 kr (4%)
6. maj 20262.660 kr6 kr (0%)
5. maj 20262.666 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret