Gå til hovedindhold

Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540492613
Pris fra 335 krtil 566,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 231,25 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 294 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Affaldsspand Tork® B3 Lady Bin, 564008, god som hygiejnespand, 5 L, sort
335 kr
Til butik
Affaldsspand Tork® B3 Lady Bin, 564008, god som hygiejnespand, 5 L, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Affaldssortering
Farve: 2
Artikel nr.: 564008
EAN: 7322540492613
Varenr.: 1731664
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Bin 5 ltr. B3, plast, Sort
343,75 kr
Til butik
Tork Bin 5 ltr. B3, plast, Sort billede

Produktinformation

Tork affaldsbeholder i Elevation Design til almindeligt affald på små toiletter eller som hygiejnespand ved toilettet. Selvlukkende låg og skjult affaldspose sikrer hygiejne og komfort. Tork Elevation dispensere har et funktionelt, moderne design, som giv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Affaldsspande
EAN: 7322540492613
Varenr.: 615.1004 10
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Affaldsspand Tork B3 564008 Sort
385,94 kr
Til butik
Affaldsspand Tork B3 564008 Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Affaldsspand Mærke: Tork Model: B3 Indhold: 5 ltr. 3 hurtige: Bidrager til renligheden på arbejdspladsen Fremmer miljøvenlig adfærd ved at lette affaldssortering Øger bevidstheden om affaldshåndtering og bæredygtighed Beskrivelse: Af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Affaldsspande
Farve: Sort
EAN: 7322540492613
Varenr.: 4026008
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder
455,63 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Toiletspand Ladybin B3, sort, 5L
481,25 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork affaldsspand B3, i sort plast, 5 L
566,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK335 kr374 krKøb
2RedOffice Konpap343,75 kr343,75 krKøb
3Hertels Boresko385,94 kr385,94 krKøb
4Sikkerhedsgiganten455,63 kr455,63 krKøb
5Nova Nordic A/S481,25 kr481,25 krKøb
6HUMA.dk566,25 kr566,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder i 185 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 455,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Sort | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026335 kr10 kr (3%)
22. maj 2026345 kr1,25 kr (0%)
21. maj 2026343,75 kr8,75 kr (3%)
9. maj 2026335 kr8,75 kr (3%)
2. maj 2026343,75 kr1,25 kr (0%)
30. apr. 2026345 kr9 kr (3%)
29. apr. 2026336 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026335 kr17 kr (5%)
10. apr. 2026318 kr67,94 kr (18%)
3. apr. 2026385,94 kr67,94 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret