Gå til hovedindhold

Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540492842
Pris fra 335 krtil 566,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 231,25 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Affaldsspand Tork B3 Lady bin Mini 5 ltr. hygiejnespand hvid - med selvlukkende låg og skjult affaldspose
335 kr
Til butik
Affaldsspand Tork B3 Lady bin Mini 5 ltr. hygiejnespand hvid - med selvlukkende låg og skjult affaldspose billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Affaldsspande & stativer
Farve: 2
Artikel nr.: 564000
EAN: 7322540492842
Varenr.: 1891839
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Affaldsspand Tork B3 564000 Hvid
385,94 kr
Til butik
Affaldsspand Tork B3 564000 Hvid billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Affaldsspand Mærke: Tork Model: B3 Indhold: 5 ltr. 3 hurtige: Bidrager til renligheden på arbejdspladsen Fremmer miljøvenlig adfærd ved at lette affaldssortering Øger bevidstheden om affaldshåndtering og bæredygtighed Beskrivelse: Af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Affaldsspande
Farve: Hvid
EAN: 7322540492842
Varenr.: 4026010
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tork Affaldsspand Ladybin B3, hvid, 5l
481,25 kr
Til butik
Tork Affaldsspand Ladybin B3, hvid, 5l billede

Produktinformation

Tork Affaldsspand Ladybin B3, hvid, 5l Diskret design - et basistilbehør til alle dametoiletter Tork Affaldsbeholder er en praktisk og stilfuld løsning til affaldshåndtering i både offentlige og private miljøer. Den er designet til at være både diskret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig pleje
EAN: 7322540492842
Varenr.: 19432713
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tork Bin 5 ltr. B3, plast, hvid
-10%482,25 kr
Før 535,98 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder
507,26 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Tork affaldsspand B3, i hvid plast, 5 L
566,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK335 kr374 krKøb
2Hertels Boresko385,94 kr385,94 krKøb
3Nova Nordic A/S481,25 kr481,25 krKøb
4RedOffice Konpap482,25 kr482,25 krKøb
5Sikkerhedsgiganten507,26 kr507,26 krKøb
6HUMA.dk566,25 kr566,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder i 184 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 385,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Tork Elevation Affaldsbeholder, Hvid eller Sort, 5 l, B3 - Hvid | Affaldsbeholdere, luftfrisker, toiletsæderens | 338 mm | Affaldsbeholder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026335 kr8,75 kr (3%)
28. maj 2026343,75 kr1,25 kr (0%)
25. maj 2026345 kr1,25 kr (0%)
24. maj 2026343,75 kr1,25 kr (0%)
23. maj 2026345 kr40,94 kr (11%)
22. maj 2026385,94 kr42,19 kr (12%)
20. maj 2026343,75 kr42,19 kr (11%)
11. maj 2026385,94 kr42,19 kr (12%)
2. maj 2026343,75 kr42,19 kr (11%)
30. apr. 2026385,94 kr49,94 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret