Gå til hovedindhold

Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser

TorkPersonlig plejeEAN: 7322540354874
Pris fra 470,46 krtil 758,78 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 288,32 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 470.46 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Dispenser Tork T3 556008 Sort
470,46 kr
Til butik
Dispenser Tork T3 556008 Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Dispenser Toiletpapir Mærke: Tork System: T3 Farve: Sort 3 hurtige: Én-ad-gangen funktion reducerer forbruget og giver bedre hygiejne Kompakt og pladsbesparende design til toiletter med begrænset plads Let at genopfylde, hvilket give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapirholder
Farve: Sort
Størrelse: 9,5x9,5x6/3cm
EAN: 7322540354874
Varenr.: 7088971
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toiletpapirdispenser ark, Tork T3 Bulk/ark, sort 159mmx128mm x 271mm
576 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser
758,78 kr
Til butik
Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser billede

Produktinformation

Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 er det perfekte valg til toiletter med lav til middel brugerfrekvens. Denne dispenser er designet med en-en-gangs funktion, hvilket betyder, at du kun rører ved det enkelte ark, du bruger, hvilket sikrer bedre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Dispenser
EAN: 7322540354874
Varenr.: 47153522671953

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko470,46 kr470,46 krKøb
2CS MEGASTORE DK576 kr615 krKøb
3Sikkerhedsgiganten758,78 kr758,78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser

PriceData har fulgt prisen på Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser i 158 dage. Laveste pris i perioden er 470,46 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 670 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 557 kr.

Den nuværende pris på 470,46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tork Elevation toiletpapir i ark dispenser T3 - Sort | Dispenser | T3 dispenser | Tork dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026470,46 kr140,54 kr (23%)
18. apr. 2026611 kr140,54 kr (30%)
17. apr. 2026470,46 kr140,54 kr (23%)
16. apr. 2026611 kr140,54 kr (30%)
9. feb. 2026470,46 kr140,54 kr (23%)
8. feb. 2026611 kr140,54 kr (30%)
17. jan. 2026470,46 kr199,54 kr (30%)
16. jan. 2026670 kr32 kr (5%)
15. jan. 2026638 kr167,54 kr (36%)
11. jan. 2026470,46 kr167,54 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret