Gå til hovedindhold

Neoperl Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter

NeoperlSanitetEAN: 5708550154062
Pris fra 119 krtil 175 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83,45 kr 10. maj

Sammenlign priser på Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
150 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" x 1/2"
119 kr
Til butik
150 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" x 1/2" billede

Produktinformation

Neoperl EPDM tilslutningsslange til varmt/koldt teknisk vand. For eksempel til brug med varmeanlæg, vaskemaskiner og lignende. Ikke godkendt til drikkevand. Data: Materiale: EPDM gummi med rustfrit stålflet Dim: 3/4" x 1/2" Længde: 150 cm Max.

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 150cm
EAN: 5708550154062
Varenr.: 744777150
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Neoperl EPDM tilslutningsslange 3/4" x 1/2", 1500 mm
135 kr
Til butik
Neoperl EPDM tilslutningsslange 3/4" x 1/2", 1500 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange Denne EPDM tilslutningsslange er godkendt til koldt/varmt teknisk vand. Bruges f.eks. til varmeanlæg, vaskemaskiner eller lign. Bemærk: Ikke godkendt til drikkevand. Teknisk info: Dimension: 3/4" x 1/2" Længde: 1500 mm Materi

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 150cm
EAN: 5708550154062
Varenr.: 744777150
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS119 kr119 krKøb
2BilligVVS DK135 kr135 krKøb
3WATTOO.DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter

PriceData har fulgt prisen på Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter i 167 dage. Laveste pris i perioden er 83,45 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tilslutningsslange af EPDM m. rustfri flet og omlbere, 1/2" x 3/4" (lige/vinklet) - 1,5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026119 kr11,96 kr (11%)
17. maj 2026107,04 kr23,59 kr (28%)
10. maj 202683,45 kr24,5 kr (23%)
7. maj 2026107,95 kr21,05 kr (16%)
6. maj 2026129 kr21,05 kr (19%)
21. mar. 2026107,95 kr21,05 kr (16%)
20. mar. 2026129 kr21,05 kr (19%)
17. mar. 2026107,95 kr21,05 kr (16%)
16. mar. 2026129 kr21,05 kr (19%)
4. mar. 2026107,95 kr8,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret