Gå til hovedindhold

Neoperl Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm

NeoperlSanitetEAN: 5708550156820
Pris fra 121 krtil 300 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112,69 kr 7. maj

Sammenlign priser på Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel
121 kr
Til butik
Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 36610305001
EAN: 5708550156820
Varenr.: 1304171
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Neoperl kedelslange 3/4´´ x 500 mm muffe/nippel
121 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kedelslange 3/4 x 500 mm med nippel 10 bar
126,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm
229 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Neoperl kedelslange 3/4'' x 500 mm muffe/nippel
300 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK121 kr160 krKøb
2Elvvs.dk121 kr121 krKøb
3VVS.dk126,75 kr126,75 krKøb
4WATTOO.DK229 kr229 krKøb
5vvsfittings.dk300 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm

PriceData har fulgt prisen på Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 112,69 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 125,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kedelslange af EPDM gummi m. galv. flet og omlber/nippel, " x " - 500 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026121 kr8,31 kr (7%)
7. maj 2026112,69 kr8,31 kr (7%)
6. maj 2026121 kr8,31 kr (7%)
21. mar. 2026112,69 kr9,31 kr (8%)
20. mar. 2026122 kr9,31 kr (8%)
17. mar. 2026112,69 kr9,31 kr (8%)
16. mar. 2026122 kr9,31 kr (8%)
4. mar. 2026112,69 kr9,31 kr (8%)
3. mar. 2026122 kr9,31 kr (8%)
10. feb. 2026112,69 kr7,31 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret