Gå til hovedindhold

NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand

NeoperlSanitetEAN: 5708550380539
Pris fra 88 krtil 125,98 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37,98 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70,04 kr 10. maj

Sammenlign priser på NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand
88 kr
Til butik
NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand billede

Produktspecifikationer

Kategori: Armaturer og reservedele
Farve: 1
Artikel nr.: 38806112501
EAN: 5708550380539
Varenr.: 3339594
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1250 mm Neo. slange 1/2" x 1/2" vinkelløbende trådflet
89,21 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange 1/2lx1/2v 1250 mm
91 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange med vinkel softpex 1/2" x 1/2", 1250 mm
94 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange vinkel 1/2" - 1/2" 1250 mm
105 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Neoflex Spx Slange 1/2" X 1/2" 1250 Mm
125,98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2EL-GROSSISTEN89,21 kr89,21 krKøb
3Proshop DK91 kr130 krKøb
4CompletVVS94 kr94 krKøb
5BilligVVS DK105 kr105 krKøb
6Billigelogvvs.dk125,98 kr125,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand

PriceData har fulgt prisen på NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand i 165 dage. Laveste pris i perioden er 70,04 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for NEOPERL Neoflex®SPX slange 1/2 indvendig x 1/2 vinkel 1250 mm koldt/varmt brugsvand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202688 kr1 kr (1%)
20. maj 202689 kr
18. maj 202689,21 kr1,21 kr (1%)
17. maj 202688 kr17,96 kr (26%)
10. maj 202670,04 kr20,67 kr (23%)
7. maj 202690,71 kr
6. maj 202691 kr
21. mar. 202690,71 kr
20. mar. 202691 kr
17. mar. 202690,71 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret