Gå til hovedindhold

Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8

NeoperlSanitetEAN: 5708550383141
Pris fra 47,74 krtil 71,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23,51 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.74 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Spx Tilslutningsslange 1/2" X 10Mm 400Mm
47,74 kr
Til butik
Spx Tilslutningsslange 1/2" X 10Mm 400Mm billede

Produktinformation

Neoflex®SPX slange 10 mm skæring x 1/2" indvendig 400 mm koldt/varmt brugsvand Søgetermer: 0274074134 - 37622104002 - 744604224 - 5708550383141

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Hardware
EAN: 5708550383141
Varenr.: 8014973894978
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NEOPERL Neoflex®SPX slange 10 mm skæring x 1/2 indvendig 400 mm koldt/varmt brugsvand
48 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NEOFLEX SPX tilslutningsslange, 1/2" x 10 mm, 400 mm - NEOPERL
49,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8
71,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk47,74 kr47,74 krKøb
2CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
3WATTOO.DK49,5 kr49,5 krKøb
4vvsfittings.dk71,25 kr71,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8

PriceData har fulgt prisen på Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 47,74 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Neoperl softpex tilslutningsslange 400 mm. 10 mm x 1/2 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202647,74 kr
2. jun. 202648 kr
1. jun. 202647,74 kr
31. maj 202648 kr
20. maj 202647,74 kr
19. maj 202648 kr
26. apr. 202647,74 kr
15. apr. 202647,15 kr
5. apr. 202647 kr
27. mar. 202647,15 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret