Gå til hovedindhold

Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox

Pris fra 2.620 krtil 4.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.399 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.612 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2620 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thrustmaster Hypercar Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4
2.620 kr
Til butik
Thrustmaster Hypercar Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 5 Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Thrustmaster Hypercar - Rat og pedalsæt - for PC, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5

Produktspecifikationer

Mærke: ThrustMaster
Artikel nr.: 4060304
EAN: 3362934003814
Varenr.: 1002567589
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On - Wired Wheel - Sony PlayStation 4
2.757 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
THRUSTMASTER HYPERCAR WHELL ADD-ON - WW Rat/Pedal - GEEKD.dk
2.955 kr
Til butik
THRUSTMASTER HYPERCAR WHELL ADD-ON - WW Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Opgrader din racing-oplevelse med Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, der tilbyder en autentisk og præcis køreoplevelse på flere platforme. Designet til PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox og Xbox One, giver dette rat dig den ultimative kontrol og komf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THRUSTMASTER
Kategori: Pedal
EAN: 3362934003814
Varenr.: 49707370676560
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ThrustMaster Tilføjelse til Hypercar-hjul - Ww
3.772 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox
3.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox
4.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.620 kr2.620 krKøb
2Proshop DK2.757 kr2.757 krKøb
3Geekd2.955 kr2.955 krKøb
4Teknikproffset DK3.772 kr3.831 krKøb
5Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
6Vivas DK4.019 kr4.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox

PriceData har fulgt prisen på Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.612 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 3.172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.832 kr.

Den nuværende pris på 2.620 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Racer rat - Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On, sort/sølv til PC, PS4/PS5 og Xbox de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.620 kr11 kr (0%)
2. jun. 20262.631 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.632 kr3 kr (0%)
30. maj 20262.629 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.630 kr168 kr (6%)
24. maj 20262.798 kr39 kr (1%)
20. maj 20262.837 kr42 kr (2%)
17. maj 20262.795 kr49 kr (2%)
15. maj 20262.746 kr11 kr (0%)
14. maj 20262.757 kr103 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret